Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Čtvrteční úplněk v zemské Panně, dne 5. března 2015.

Čtvrteční úplněk v zemské Panně, dne 5. března 2015.

Autor: v Čtvrtek 05.03.2015 05:51:44 |

Krásné úplňkové čtvrteční ráno přeji všem blízkým a milujícím bytostem 🙂 Dnešní den nám přináší poznání, že na duševní úrovni se uvolňuje láska k bližním… Když některé duše příliš duševně lpí na neopětovaných citových vazbách, které jsou spojené s minulostí, pak nemůžou rozvíjet vlastní osobnost. Dneska jsou velmi silné, až magické planetární konstelace… Objímající se Černá luna s Měsícem, který v opozici působí na Neptuna do Ryb, zprostředkovává spojení s hloubkou duše… A rovněž je Saturn karmickou nádobou naší duše a obsahuje vzpomínky minulých inkarnací a získaných zkušeností.  Dneska můžeme krásně a uvolněně meditovat 🙂 🙂 🙂 Neptun je vládcem Ryb a v opozičním postavení na Lunu do zemské Panny nám poněkud vyvolává zmatky, přestože už tolik toužíme mít jasno 😀 Venuše a Mars nám v ohnivém Beranu umožňuje prožitky prostřednictvím akce, činu 🙂 Mars, jako Áres vysílá živočišnou energii a Venuše je ztělesněním krásy a touhy života po spojení a oplodnění 🙂 Tak se nenechejte ničím překvapit a v bdělosti přijímejte změny, který k vám přicházejí. K odstranění překážek vedoucí k úspěchu zapalujeme oranžové svíčky 🙂 Kniha života a osudu, ve které jsou uchovány záznamy naší duše se právě teď otevírá a vydává svá tajemství s uvědoměním si, proč se věci a události dějí. Karmické impulsy jsou v pohybu… Všechny milované, milující a hodné dušičky se srdíčkem na dlani, které vnímají život na této planetě s láskou objímám ♥ Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ A zatím, co jsem pohádkově spala, tak Měsíc v úplňku vyfotil můj miláček na dneska v noci. Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás