Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Červnové povídání s hvězdami a povídání o Novoluní v Blížencích, které vrcholí ve středu dne 13. června 2018.

Červnové povídání s hvězdami a povídání o Novoluní v Blížencích, které vrcholí ve středu dne 13. června 2018.

Autor: v Úterý 12.06.2018 09:45:27 |

Krásný den přeji vám všem miláčkové a přátelé astrologické poradny a vítám vás u povídání s hvězdami o Novoluní  Novoluní se Sluncem a Lunou v Blížencích vrcholí ve středu, dne 13. června ve 21 hodin a 45 minut letního času  Znamení Blíženců ovládá planeta Merkur, který vstoupil do znamení Raka. Blíženci ovlivňují plíce, průdušky, dýchání, paže, ruce a prsty u rukou  Můžeme sbírat informace na základě fyzických dojmů a naše těla mohou dle témat reagovat daleko rychleji, než rozum  Celý tento kolotoč informací je pro nás více vyčerpávající, proto je dobré si najít klidné místečko, kde si můžeme  odpočinout. Slunce v Blížencích působí v kvadratuře na Neptuna do Ryb. Je to opravdu lehčí, než si myslíme, když nasloucháme signálům naší duše. Merkura v Raku ovládá Měsíc a působí na náš vnitřní život. Vzpomínky a neklidné sny nám vstupují do vědomí a intenzivně jsme ponořeni do běhu událostí. Když dokážeme vnímat vůni duše, jazyk těla a poezii, následně pečlivě volíme svá slova, protože my nepotřebujeme své emoce sdělovat slovy, ale právě teď potřebujeme cítit  Protože Rak je citlivé znamení, mění se naše komunikace, myšlení a informace, které nám přicházejí. Naše dary se mění a podvědomí je čím dál více aktivní součástí života. Naslouchejme svému citu, je pro nás důležitý, je součástí nás samých, jako je dech   Ve čtvrtek, dne 14. Června se Venuše přesouvá do ohnivého znamení Lva  Jen málo lidí dokáže své vztahy pěstovat a tvořit s lehkostí, jen málo lidí dokáže mile požádat tak, jak žádá Venuše. Ve Lvu uplatňuje Venuše svůj šarm a čarokrásné kouzlo lásky skrze lidi. Otázkou je, co nás zaměstnává dlouhé a dlouhé hodiny, jaké priority vkládáme do vztahů a co přitahujeme. Venuše ve Lvu určuje tón obchodních transakcí a přikládá význam důležitosti etikety. V našich životech začnou hrát roli přátelství, třeba i ta dávná, nebo více rozhodnutí můžeme konat vědomě a kolektivně. Díky postavení Venuše ve Lvu v kvadratuře na planetu Uran do zemského znamení Býka, kterému vládne Venuše, můžeme investovat do něčeho, co nám přinese zisk. Ale rovněž se můžeme zbavovat pozlátka, všech a všeho, co nám dosud přineslo nerovnováhu energie. Co a kdo může na první pohled vypadat absurdně, nám nakonec pomůže  Krásný měsíc červen vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka  Papa 

Chcete se ke mně objednat ? Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo po telefonu, mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny. A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.