Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Úplňková inspirace dne 28. listopadu 2012 ***

Úplňková inspirace dne 28. listopadu 2012 ***

Autor: v Neděle 25.11.2012 11:25:49 |

Krásný, hvězdičkovým a podzimně chladným počasím inspirující dnešní, středeční úplňkový den přeji vám všem *** Ve středu, dne 28. listopadu 2012 v 15:48 SEČ vrcholí úplňková fáze s Lunou, Černou Lunou a Jupiterem v Blížencích. 

Blížencům náleží třetí znamení zvířetníku a třetí astrologický dům, který je energií komunikace, sdílení poznatků s ostatními lidmi, učením se novým poznáním a životním úsekem příbuzenských pout, které je potřeba pěkně pročistit od zbytečků stínů, obav a strachů a od dosavadního lpění na bytostech a na úrovni emočních prožitků proléčit. Vždyť svůj domov nacházíme tam, kde láska naplňuje naše city, srdce a hladí naší duši. Všichni tady něco prožíváme a všichni už víme, že vše se nejenom okolo nás, ale uvnitř nás hodně zrychluje a naše mozkové závity čistí vše, co už je konečně také potřeba odložit v zapomnění. Když nefunguje naše rodina a naše hnízdečko “lásky”se “kamsi” vytratilo, když nefunguje naše práce, vztahy a když je naše dosavadní lpění marnivé, nevytvářejme okovy lásky, nepoutejme svojí duši k nenaplněné práci, ale svobodně odevzdejme s vlastním ponaučením i tyto prožitky do světýlka a vydejme se zase dále. Vždyť i slzy čistí naše srdce. Věřte, že náhody neexistují, ale osudová vyznání a osudová setkání ano ♥ ♥ ♥ Slyšme vědomě vlastní intuitivní sdělení a náš vnitřní hlas nám správnou cestičku ukáže *** Čeká nás vyjímečně krásný závěr letošního roku 2012, dovolme si ho všichni prožít v hojnosti a štěstí ve Světle zářicích hvězdiček :-))))

Blíženci ovlivňují plíce, průdušky, paže a ruce. V úplňkovém čase můžeme popíjet lahodný čaj z květů i listů plicníku, který pomáhá na astma, kašel a dokonce příznivě působí na srážlivost krve.

Ve Světle Andělské Lásky Vaše Jitka Kontakt