Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Únorové novolunní s působením lunární energie na život a láska podle hvězd :-)

Únorové novolunní s působením lunární energie na život a láska podle hvězd :-)

Autor: v Neděle 12.02.2012 14:35:57 |

Přeji vám blahodárné únorové novolunní, které nám začíná v úterý, dne 21. února  ve 23:37 SEČ s lunou v Rybách ♥ Vyjadřuji blahodárné, protože každá lunární fáze je přínosem pro lidské bytosti, zvířátka, květinky, stromy a celkově pro přírodu. Měsíc je planeta ženská, noční a lidem, jejichž touha po samotě je vrozenou vlastností, pak dopřává klidného a samotářského života 🙂 Měsíčním dnem je pondělí, kterému vládne, z rostlinek je mu zasvěcen měsíček zahradní a kosatec a pokud jde o drahokamy, jsou to převážně perly, které luně náleží. Lidem, kteří jsou na své životní pouti často ovlivněny Měsícem, patří zvýšená náladovost a přecitlivělost vůči všem vlivům, které bouří život citový. Ovšem také lidé, kteří často podléhají zvlášť silnému vlivu Měsíce, jako je úplněk a novolunní, bývají velmi nadanými pozorovateli 🙂

Ale proč je únorové novolunní v roce 2012 pozitivně přínosné? 🙂 S novolunním v Rybách a celý následující měsíc, až do příštího novolunní, které nadejde dne 22. března, budeme pod vládou planety Neptun, protože Neptun náleží Rybám a Ryby dvanáctému a poslednímu znamení zvěrokruhu. Neptun je planetou hmotných vášní, duchovních a tajemných nadsmyslných vlivů. Dává intuici, fantazii, zduchovnění a symbolizuje vyšší duchovní život. Ovšem také přináší klam a iluze 🙂 Nerosty Neptunovými jsou topas a pestré drahokamy, z rostlinek pak koniklec, leknín, šafrán, šťovík. Z vodní říše zvířat to jsou velryby, ještěrky a krokodýl, z ptactva pak racek a albatros…:-)

Přesně o novolunní ve 23:37 SEČ nám v horoskopu stojí Slunce, Měsíc, Neptun, Chiron a Merkur v Rybách a tak celý následující měsíc, až do příštího novolunní dne 22. března budeme pod vládou této nadsmyslové planety NEPTUN a pod vládou rozumu a LÁSKY. Mystické číslo dvanáct, kterému náleží dvanácté znamení zvěrokruhu a dvanáctý astrologický dům vás přímo vybízí k odložení negací, jestliže negacím často podléháte, k odložení strachů, jestliže strach ještě máte a k odložení nežádoucích okovů, jestliže jste ještě k okovům připoutáni.

Mystické číslo dvanáct, dvanácté a poslední znamení zvěrokruhu v Rybách a tarotová karta Velké Arkány XII je Viselec. Viselec představuje prohloubení prožitku a přijetí zodpovědnosti závazku a nádherné svobody. Jeho symbolem je mír, pochopení a trpělivost. Jestliže jste se v minulosti ve strachu zastavili někde uprostřed dění (pohybu) a stále tam setrváváte, neobávejte se vyjít ven z kruhu a s vnitřní harmonickou energií a s radikálním zvratem změňte přístup k hodnotám, buďte pozorovateli a s porozuměním přijměte vlastní zodpovědnost, buďte sami sebou, zůstaňte v lásce ve svých srdcích. Nebojte se ♥

A jak to je s láskou podle hvězd? 🙂 ♥♥

Venuše se v ohnivém Beranu předvede v celé svojí vášnivé a milující kráse a láskám, novým začákům a seznamování jsou prostě hvězdy nádherně nakloněny. No a jak to bude s trváním lásky a s ukotvením vztahů, když je Venuše v ohnivém Beránku tak  vznětlivá, nestálá a rozmarná, tak to už hvězdičky nechají na vás a na vašem horoskopu, jakou cestou se rozhodnete vykročit, takovou…:o)

Mějte se srdíčkově, úžasně a léčivě a báječné novolunní vám s láskou přeje Jitka Bártová ♥