Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Přišla druhá polovina lednového měsíce roku 2015 a s příchodem novoluní přichází citelného ochlazení.

Přišla druhá polovina lednového měsíce roku 2015 a s příchodem novoluní přichází citelného ochlazení.

Autor: v Čtvrtek 15.01.2015 04:32:30 |

Krásný den přeji všem příznivcům stránek povídání s hvězdami a všem spřízněným miláčkům 🙂 Tak si tak “povídám s andílky” že teď mnozí nespíme a ejhle, ono se nám blíží Novoluní 🙂 Takže máme dny před Novem, které vrcholí v úterý, dne 20. ledna 2015 ve 14 hodin a 16 minut ve vzdušném znamení Vodnáře 🙂 Měsíční fáze jsou velice silné a emotivně naladěné, jak naše duše ve fyzickém těle prochází celým obdobím růstu, ve kterém vynakládá hodně úsilí k dovršení a uzavření všeho, co si tady karmicky zadala 😀 A planetární energie ve světle našich hvězd nezahálí, ale všichni spěchají a tím navyšují svou výkonnost. Procházíme mimořádným intenzivním procesem. A myslím, že toto snad vnímáme všichni ve všem, kam investujeme svojí energii 😀 Protože Vodnáři vládne originální planeta Uran, budeme od lednového Novoluní, až do dalšího únorového Novoluní pod vlivem planety Uran. Zdánlivě poklidné hladiny řek  se úprkem dřevěného koně střídají ve velkých výkyvech a propadech, ale od 19. února a pak v následný čas nám dřevěné koza více harmonie a pochopení nastolí. Dostáváme se do hlubšího spojení se svými instinkty a intuicí a letní Slunovrat nám ještě mnohé osvětlí, jaké budou naše priority a jaké budou naše odměny. 

Takže, jestli váš spánek nepřichází, anebo jsou vaše životní prožitky jako rozbouřená hladina řek, naznačuje to, že také procházíte intenzivním procesem proměny ♥ Proto můžeme už jen všichni na sobě pracovat a šťastně pozorovat, jak se kolo života roztáčí mezi našimi hvězdami 😀 Mějte úžasné prožití s vědomím, že každý jsme originální bytostí  ♥ S láskou, světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás