Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání s Lunou v Rybách a ve středu, dne 2. března 2022 vrcholí fáze Novoluní.

Povídání s Lunou v Rybách a ve středu, dne 2. března 2022 vrcholí fáze Novoluní.

Autor: v Sobota 26.02.2022 19:10:48 |

Krásný den a čas s březnovým příchodem Novu přeji všem přátelům a miláčkům hvězd :-) Vracím se opět na mé webové stránky, které jsem dlouho opomíjela, jelikož jsem se věnovala psaní článků na sociálních sítích. Ale přišel čas velkých změn a moc ráda budu věnovat psaní do mých webových stránek :-P Těším se na vaší přízeň. Ve středu, dne 2. března v 18 hodin a 35 minut vrcholí Novoluní se Sluncem a Měsícem na dvanáctém stupni vodního znamení Ryb. Velmi silně jsou planetárně obsazené zimní a zároveň vodní znamení Ryb, poté zimní a zároveň zemské znamení Kozoroha. Neptun, který je v Rybách v domicilu, spouští mezi lidmi stavy duševního a davového šílenství, vyvolává starosti a úzkosti, kdy lidé pocitově nahlíží do světa bludných informací, strašidel a divných jevů. Kritická a vycházející zemská Panna na ascendentu, rozvíjí v nás mnoho myšlenek, různých nápadů a idejí, které se nemusí završit a dotáhnout do konce. Pak mnoho otázek a témat může zůstat nezodpovězeno. Přesto se Jupiter nachází v konjunkci se Sluncem a Lunou v Rybách a je příslibem uzdravení lidstva, je obnovou životních sil, či příchutí životního optimismu a magnetismu :-P Nebo li krásné heslo, že ve zdravém těle přebývá zdravý duch, je velice trefné.

Novoluní se odehraje v šestém astrologickém domě, který nás spojuje s tématem zdraví, služby, péče a práce. Novoluní v Rybách působí na tajemno, mystiku, okultní vědy, proto náš rozum může být pod vlivem náladovosti, nebo můžeme hledat slova útěchy a podpory. Ryby ovlivňují lymfatický systém, sklony k pití alkoholu, ovlivňují psychiku a chodidla u nohou. Přeji vám krásný měsíc březen :-P

Papa v lásce a úctě Jitka Bártová :-P Hledání pomoci v královské říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studnice tohoto moudrého vědění, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky. Chcete se objednat na výklad karet a na výklad horoskopu ? Potřebujete pochopit svůj osud, karmu a ukázat cestu ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt   Více informací k výkladům a ceník najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Nabízím sezení a výklady po skype, přes telefon, nebo WhatsApp. Ale stále si můžete dopředu objednávat i termíny k osobnímu setkání do mojí kouzelné poradny.  Prosím, objednávky jsou pouze po telefonu. Děkuji za přízeň a důvěru.