Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání o zářijovém úplňku v Rybách a předpověď na druhou polovinu měsíce září 2019.

Povídání o zářijovém úplňku v Rybách a předpověď na druhou polovinu měsíce září 2019.

Autor: v Sobota 14.09.2019 13:00:00 |

Krásný úplňkový den přátelé a miláčkové hvězd  V sobotu dne 14. září roku 2019 v 6 hodin a 35 minut letního času vrcholí dožínkový úplněk v Rybách  Je to úplněk plný citů, emocí a obrazů, které se dostávají z hlubiny duše na povrch. Při dožínkovém úplňku děkujeme všem živlům, jako je země, voda, vzduch a oheň a božstvu, co se nám průběhu roku urodilo a co jsme sklidili za úrodu. Ryby jsou dvanáctým a posledním znamením zvěrokruhu, proto bilancujeme, co nám jaro a léto přineslo, rozjímáme, přemýšlíme, a dáváme si před zimou věci do pořádku. O úplňku v Rybách se vyhýbáme unáhleným závěrům a důležitým rozhodnutím, nepodstupujeme operace, pakliže není operace nutná k záchraně života (to se neptáme, ale jdeme pod skalpel) 

Luna je na 21 stupni Ryb v konjunkci s retrográdním Neptunem na 17 stupni Ryb  Retrográdní Neptun je v Rybách v domicilu a jeho vliv je pronikavě silný, protože je na 17 stupni v kritickém postavení. S Lunou v Rybách máme plodnou fantazii, máme sklony k lenosti a úplněk přináší mediumitu, jako jsou setkání s bytostmi z duchovního a nadpřirozeného světa. Je třeba být ve střehu před opiáty, podvody, manipulací a před nebezpečím, které se skrývá v mediumizmu.  Retrográdní Neptun v konjunkci s úplňkovou Lunou v Rybách působí v kvadratuře na Jupitera do Střelce. Jsme naklonění hudbě  Rovněž lidé spekulují, pokoušejí štěstí v sázkách a ve hře  Planetární konstelace ohlašují poruchy jater a zažívání.  Černá luna je na 14 stupni Ryb. Ryby ovládají slabé a studené nohy, plochá chodidla a prsty na nohou, lymfatický systém, vodnatelnost, chůzi, lupy, které se tvoří v pokožce hlavy a zuby. Odrazem Ryb je Panna a ta ovládá tenké střevo a trávení.

V úplňkový den, dne 14. září vstupuje Merkur a Venuše do Vah. Venuše ve Vahách působí na naše životy příjemně a tak plánujeme svatby, uzavíráme manželství, podepisujeme smlouvy, Venuše Vahách ovlivní náš vztah k estetice a ovlivní naše partnerské vztahy. Venuše je ve Vahách v opozici na retrográdního léčitele Chirona do Berana a rovněž léčí naší naše duše a naše vztahy. Také s Merkurem ve Vahách inklinujeme k umění, hudbě a procházíme soudními procesy. V neděli, dne 22. září začne Merkur ve Vahách působit v kvadratuře na Saturna do Kozoroha a způsobí překážky, nezdary a vynaložené úsilí může být zmařeno. Raději nepodepisujeme a neuzavíráme smlouvy, neinvestujeme finance, tento aspekt, který vede k sobeckosti a k zneužití, potrvá do 25. září. V neděli, dne 23. září v 9:50 letního času vstoupí Slunce do Vah a začne podzimní rovnodennost a astronomický podzim. Ode dne 26. září začíná Merkur působit v kvadratuře na retrográdního Pluta do Kozoroha a po dobu dvou dnů, do 28. září nám začne působit spíše ztrátově. Pluto je nejvzdálenější a nejmenší planetou sluneční soustavy a vládne osmému znamení Štíra, z hlediska karmy může přinést ztráty, úrazy, nehody, kritické střety, anebo odmítnutí.

A dne 30. září začne působit Venuše ve Vahách v kvadratuře na retrográdního Pluta do Kozoroha. Kozoroh je ovládán Saturnem, planetou omezení, učení a vytrvalosti. Probíhá tu evoluce lidstva a evoluce pozemského života, kdy se dostáváme do hloubky vědomých a nevědomých programů a ke kořenům duše, dostáváme se k nejhlubším kořenům inkarnace. Je doba velkých idiotů a je doba velkých mudrců. Citovým tématem je naše vlast, zapuštění kořenů, rodina, obživa jako jídlo a střecha nad hlavou, práce a sociální zabezpečení. Je důležité pochopit, proč jsme syceni informacemi, filosofií, energií a proč si jako potravu do další inkarnace sbíráme životní zkušenosti. V sobotu, dne 28. září ve 20:29 letního času vrcholí Novoluní ve Vahách. A v neděli, dne 13. Října ve 23:10 vrcholí Úplněk v Beranu a říkáme mu Lovecký úplněk. S láskou a úctou přeji krásný úplňkový čas. Astroložka Jitka Bártová 775 097 667

Krásný den miláčkové, vítejte v nabídce služeb. Pro objednání se na sezení do astrologické poradny a věštírny na osobní konzultaci volejte na telefonní číslo do poradny 775 097 667 A otevírací dobu a adresu poradny najdete v odkaze Kontakt Dělám poradenství, výklady horoskopu a věštby z karet, regresní terapie a čtení záznamů duše. Mimo otevírací dobu poradny vás mohu objednat na sezení po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu pro konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Těším se na vás. S láskou a úctou astroložka Jitka Bártová.