Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Pondělní Novolunní, dne 21. května 2012 a měsíční energie v období od 20. května do 20. června pod vládou Koně :-)

Pondělní Novolunní, dne 21. května 2012 a měsíční energie v období od 20. května do 20. června pod vládou Koně :-)

Autor: v Sobota 19.05.2012 12:20:26 |

V pondělí, dne 21. května v 1:49 letního času nadchází čas Novu s Lunou v Blížencích, ale také v období od neděle, dne 20. května až do středy, dne 20. června svojí vládu převzal Kůň. Takže máme rok vodního Draka, začíná nám měsíční období Koně, stále jsme v energii ohně a celý následující měsíc, až do příštího Novu, které zase nastane v úterý, dne 19. června, se budeme nacházet pod vládou Merkura v Blížencích. A co nám všechny tyto energie v následujícím měsíci přinesou?

Při Novolunní stojí Luna, Slunce a dračí ohon ve třetím astrologickém domě v souhvězdí Blíženců a Merkur a Jupiter v souhvězdí Býka, zároveň s láskou putuje Venuše znamením Blíženců. A Merkur nám do domovského znamení Blíženců přestoupí ve čtvrtek, dne 24. května. Při Novu sbíráme nejenom kořínky a léčivky spojené se zemí, ale také držíme půst. Blíženci ovládají paže, ruce a ramena, plíce, brzlík a horní žebra, působí na zápaly plic, astma a záněty pohrudnice.

Z bylinek Vám doporučím užívat anýz, fenykl, lékořici, plicník a mateřídoušku 🙂 Budeme citlivější na srdíčko, krevní oběh a na tenké střevo.

Pozor, nebude nás oslovovat samota a přílišná uzavřenost, takže čas Poustevníka už skončil a my budeme rádi ve společnosti, s přáteli, s rodinou, s partnerem – partnerkou a s láskou ♥ Zkrátka a dobře s Venuší a s Merkurem v Blížencích vše bude o vztazích partnerských, rodinných, sousedských, přátelských a pracovních…

A co nám ještě vypráví pohádkový příběh s Venuší v Blížencích? 🙂 ♥

Jestli právě teď máte vedle sebe partnera – partnerku, pak věřte, že je pro Vás vhodným partnerem pro tento okamžik…Ať už ho zbožňujete a zároveň milujete, anebo nesnášíte a zároveň nenávidíte, ať už na něm vidíte zápory, které Vám vadí, anebo klady, které zase přijímáte, je to pro Vás ten partner, který Vám zrcadlí Vaše stinné a světlé stránky, které jsou Vaším druhým Já a které jsou také Vaší součástí. A s Venuší v souhvězdí Blíženců, která zde setrvá do úterý, dne 7. srpna si toto vše můžete plně prožívat ♥ Silná energie draka a měsíční vláda vášnivého a zamilovaného koně se vzájemně doplňují a zároveň se tolerují 🙂 Což je úžasná přátelská kombinace. S Merkurem v Blížencích nám tento čas přinese rychlost, závěrem květnového měsíce výhodné a prospěšné obchodování, “novinky a zvraty”  v politice, které nás opět překvapí (anebo už nepřekvapí?) další změny a čekejte větší sklony k cestování a návštěvám.

Ještě pro zajímavost předávám, že Kůň je narozen ve znamení elegance a vášně a velkou pozornost věnuje svému vzhledu a v celé svojí kráse a moudrosti vyniká v originalitě… Má nejvíce podmanivé a okouzlující chování a je velmi oblíbený. Miluje společnost, diskuze, je výmluvný a navštěvuje večírky a další akce, kde se schází velké množství lidí. Má temperamentní povahu a je rád středem pozornosti. Bývá obdařen vůdčí schopností a okolí ho obdivuje pro jeho čestnou a otevřenou povahu. Kůň je také velmi bystrý a může rychle uvažovat, zbožňuje pestrý život, adrenalin a vzrušení a většinou vyniká ve všech profesích, které mu umožní dostatek pohybu a volnosti, proto má povahu neklidnou a nenávidí, když ho začnou omezovat zákony. Brzo se začíná nudit, tak má i sklony angažovat se ve více věcech najednou, což má za následek, že nedotáhne vše do konce. Ale miluje pouze úspěch a z nezdarů se dlouho zotavuje. Svému partnerovi je Kůň věrný, ale přestože má rodinné závazky, rád si nechává určitou míru nezávislosti a svobody, aby se mohl věnovat svým zájmům a koníčkům. Velmi dobře se hodí k lidem, kteří se narodili ve znamení Tygra, Kozy, Kohouta a Psa. Bude si rozumět i se Zajícem, Drakem, Hadem, Vepřem a dalším Koněm, Buvol mu však bude připadat vážný a nesnášenlivý. Problémy ho také čekají ve vztahu s Opicí a Krysou – Opice je velmi zvědavá a Krysa hledá jistotu, což obojí jeho velmi nezávislé povaze vadí.

Mějte se srdíčkově a smějte se celou svojí duší, smích a pozitivní myšlení vás také vyléčí a uvede do vnitřního stavu štěstí :-)) ♥ S láskou a s andílky vaše Jitka Bártová a astrologická poradna a věštírna 🙂Kontakt