Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Páteční poslední čtvrt luny v Rybách, dne 31. května 2013 ***

Páteční poslední čtvrt luny v Rybách, dne 31. května 2013 ***

Autor: v Středa 29.05.2013 05:34:56 |

V proměnlivém počasí vás moji milí vítám v závěrečném květnovém kouzlení s ubývající lunou. Perličky dešťových kapek rozhoupávají emoční a duchovní prožitky a naše duše se čistí a odpoutává od stínů minulosti. Takže si dovolme miláčkové tento čas se svými smutečky a s uvolněním stresu plně prožít a opět s hvězdou štěstí vyplout do začátků nových. 

V pátek, dne 31. května ve 21:01 letního času vrcholí lunární fáze poslední čtvrti v Rybách, které zastupují poslední znamení zvěrokruhu a dvanáctý astrologický dům životních zkoušek s překračováním hranic individuální existence a rovněž s pochopením rozdílů mezi potřebami ega a duchovním směřováním. Znamení Ryb ovládá Jupiter a Neptun, který nám umožní vizualizovat si naše kouzelné sny živě, což ještě podpoří vliv luny v Rybách, která má  vliv na naše podvědomí. Ovšem pozor na silné vnitřní pocity, zážitky a emoční výlevy, které nás mohou závádět k touze žití jen ve svých snech. Teplotní výkyvy počasí se rovněž promítnou do naší nálady. Pohladí nás teplo, které nám partneři lásky dají.

Ryby ovlivňují chodidla, chůzi a lymfatický systém a jsou vynikající výzvou pro péči o naše nožky, protože nohy jsou rovněž naší elegantní vizitkou. Je příznivá doba pro odstraňování bradavic nebo plísní na nohou a pro masáže chodidel a hnětění prstů u nohou.

A protože měsíc červen přebírá svojí vládu a blíží se letní Slunovrat, připomenene si vliv kouzelné byliny a léčivky šanty kočičí, která přitahuje dobré energie, kouzlo lásky, štěstí a účinky této čarokrásné rostlinky můžeme sami vyzkoušet. Kouzelnice šantu kočičí používají u rituálů na zvýšení krásy a vylisované listy pak vkládají do knih. Při rituálu přidáme čarovnou léčivku do číše s vodou a zapálíme dvě bílé anebo světle fialkové (růžové) svíčky pro harmonii lásky a pro splnění srdíčkového přání.

Čaj ze šanty kočičí je skvělým pomocníkem při nachlazení, při vysokých teplotách, protože snižuje horečku, také se používá při bronchitidě, průjmech, vysokém krevním tlaku a jako kašovitý obklad se šanta kočičí používá zevně při léčbě podlitin a na zklidnění pokožky. Účinky Šanty kočičí jsou blízké léčivce meduňce, kterou určitě všichni známe, jen účinek a aroma šanty je poněkud silnější.

V létě sbíráme kvetoucí nať a dobře se této kouzelné rostlince daří na slunném místě, jako našim kočkám, které s potěšením vyhřívají kočičí hřbety na sluníčku. Léčivka kvete od července až do září a její květy jsou bílé anebo slabě fialkové.

Ve Světle Andělské lásky vaše Jitka.

Sdílením mých příspěvků na facebook, anebo přidáním si mých stránek www.povidanishvezdami.cz se můžete podělit s ostatními přáteli a tak rozšířit moje povídání dále. Jsem tady také pro vás a s láskou všem děkuji za vaše postřehy a za vaše předávání dále ♥ Srdíčko lásky a zářící hvězdičku všem milovaným bytůstkám a všem miláčkům ve Světle Andělské Lásky posílá Jitka ♥ ***

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie a kartomantie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad karet a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Anebo chcete nahlédnout a otevřít okénko do svých hvězd v horoskopu, které Vám sudičky při narození vložili do kolébky, pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odneste *** A protože jsem stále tady pro vás, s pomocí Andělů mohu být vaším terapeutem a průvodcem při terapii a andělském léčení… Ale více informací najdete v odkazu O léčení – andělském léčení a andělská světelná terapie. A ceny v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Také v roce 2013 připravuji pro vás sobotní andělské semináře, které jsou učením, léčením a pohlazením pro vaše milé dušičkyVíce informací a termíny budete postupně nacházet v odkazu Kurzy a semináře Andělské školy

Moji milí, potřebujete nutně a rychle poradit? Jsem také tady pro Vás a proto můžete využít služeb mojí písemné placené poradny a všechny informace i s ukázkou výkladu najdete v odkazu Vaše dotazy do poradny