Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Novoluní a Slunce, Luna, Venuše a Neptun v Rybách – dne 13. března 2021.

Novoluní a Slunce, Luna, Venuše a Neptun v Rybách – dne 13. března 2021.

Autor: v Neděle 07.03.2021 14:42:43 |

Krásný den přátelé a milovníci hvězd  V předjaří, v sobotu, dne 13. března roku 2021 v 11:21 SEČ vrcholí lunární fáze Novoluní, v proměnném a vodním znamením Ryb.

Slunce je v konjunkci s Lunou na 23 stupni Ryb a Venuše na 19 stupni v konjunkci s Neptunem na 20 stupni Ryb. Láska stejně, jako nenávist, oběť, stejně jako fanatismus a soucit, rovněž důstojnost lidských práv nám kulminuje v hvězdném vlivu v čase Novoluní. Slunce, v konjunkci s Lunou v Rybách, ukazují přeměny lidstva, život a smrt, s vyrovnáváním karmických dluhů minulosti, Neptun, v konjunkci s Venuší v pohyblivém znamení Ryb, ukazují na vznik zcela nové životní existence. Venuše je planetou lásky, Neptun je planetou našeho nitra a představuje nám neviditelný a duchovní svět – vhledy a jasnovidectví.

Planetární vlivy jsou zesíleny kvadraturou Saturna, na kritickém devátém stupni Vodnáře, v působení na planetu Uran do zemského Býka. A vlivy jsou zesíleny konjunkcí Merkura a Jupitera ve vzdušném znamení Vodnáře. Vzniká tak jiný a zvláštní stav mysli, odtržení od všech společenských omezení, protože Merkur je průvodcem smyslových vibrací. Souběžně Merkur v konjunkci s Jupiterem, uděluje zvláštní lekce, a vnímá vibrace nových životních sil, radost a světlou stránku života.

A co říci k Venuši, která je v konjunkci s Neptunem v Rybách ? Tady záleží, jaké hodnoty lidé vyznávají. Bezpochybně, tato silná planetární konstelace, podporuje laskavost, zdvořilost, u některých zrozenců může docházet ke zklamání ve spojení s jinými lidmi, společnostmi, organizacemi, anebo spekulacemi. V takovém případě přichází vyhrocení a procitnutí z iluzí.

Neptun s Venuší v Rybách dává velkou představivost. Po desetiletém období, přichází zakončení a nový začátek, například v oblasti vytyčených cílů, kariéry, podnikání a práce, s přeměnou společenského a politického života. Karma uštědří lekce v politických událostech. V dopravě a při cestování bude zřejmě docházet k nehodám a komplikacím.

Miláčkové, přeji vám všem nádherné Novoluní a těším se na vás na mém you tube kanálu Jitka Bártová – povídání s hvězdami, v dalších a nových pořadech v živém vysílání. Papa v lásce a úctě k vám Jitka Bártová Hledání pomoci v královské říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studnice tohoto moudrého vědění, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky. Chcete se objednat na výklad karet a na výklad horoskopu ? Potřebujete pochopit svůj osud, karmu a ukázat cestu ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt   Více informací k výkladům a ceník najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás V současnosti nabízím sezení a výklady po skype, přes telefon, nebo WhatsApp. Ale stále si můžete dopředu objednávat i termíny k osobnímu setkání do poradny. Děkuji za přízeň a důvěru.