Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Na slovíčko s hvězdami, počasí v listopadu 2021, Úplněk a nadcházející změny v mém životě.

Na slovíčko s hvězdami, počasí v listopadu 2021, Úplněk a nadcházející změny v mém životě.

Autor: v Neděle 31.10.2021 11:16:43 |

Přeji vám kouzelný listopadový měsíc, který bude z pohledu hvězd, pro nás, pro lidi více náročný, přátelé a miláčkové hvězd :-) První listopadový den připadá na pondělí a na nebeské klenbě se nachází Mars a Slunce ve vodním a pevném znamení Štíra. V pondělí, dne 22. listopadu ve 3:34 SEČ přestoupí Slunce do ohnivého a proměnného znamení Střelce. Dne 4. listopadu, ve 22:15 SEČ nás čeká Novoluní ve Štíru a poté v pátek, dne 19. listopadu v 9:57 SEČ Úplněk v Býku, pří kterém vyvrcholí částečné zatmění Luny.

Miláčkové, klienti a diváci, kteří mě sledujete a oblíbili jste si mě jako hosta u Avušky na YouTube kanálu Příznaků transformace, v pravidelných živých vysíláních o novoluních a úplňcích, ve středu, dne 3. listopadu se na vás v živém vysílání o Novoluní těším, ale poté z pravidelného vysílání ze zdravotních důvodů odcházím :-P Čekám na termín (který ještě nemám), již dlouhodobě plánovaného chirurgického zákroku – operaci srdce, a nyní přišel čas a s operací jsem souhlasím, aby si mé tělíčko odpočinulo a já si mohla nechat spravit srdíčko (mám od dětství nedomykavost srdečních chlopní). Moc a moc miluji svůj život.

To ovšem neznamená, že končím s věštěním, právě naopak, stále se mi můžete na výklady objednávat na telefonním čísle 775 097 667 a stále se na vás těším, děkuji vám s láskou a úctou za přízeň :-P Termín operace, kdy budu mít zdravotní dovolenou, vám včas oznámím 

A co povídají hvězdy v listopadovém měsíci ? Z pohledu planety Mars ve znamení Štíra, planety Saturn ve znamení Vodnáře a Luny ve znamení Panny, nás zřejmě bude začátkem listopadu čekat prudké ochlazení, vnímám, že přijde studená zima a sníh. Retrográdní Uran je na MC v zemském znamení Býka ovlivněný opozicí na Slunce do vodního znamení Štíra. Do popředí se dostává politické harašení, finance, bydlení, domovy pro seniory a existenční zajištění. Držím palce všem podnikatelům a samostatně výdělečným lidem v oblasti veřejných služeb, aby bojovali a finanční krizi ve svých podnicích ustáli, protože současná listopadová situace se Saturnem v šestém domě ukazuje na určitá zkrachování a změny práce.

A čeká nás při úplňku částečné zatmění Luny v zemském znamení Býka, kde je Luna v povýšení Také nám může kolabovat doprava, počítačové sítě a celkově technika. Lunu a její částečné zatmění, bude při úplňku, dne 19. listopadu ovlivňovat opozice na sestupný karmický uzel (dračí ohon) v ohnivém znamení Střelce. Slunce, Merkur a Mars budou ve Štíru působit v opozici na Lunu do Býka. Jupiter na dvacátém čtvrtém stupni ve znamení Vodnáře, v horoskopu ve druhém domě existence a financí, působí v kvadratuře (napětí) na retrográdní Uran (kolapsy technických sítí, elektřina, plyn, přírodní živly …) a vede nás, lidstvo k zamyšlení nad změnou spojenou s oproštěním se od dosavadních programů strachů (čipů), jak bude lidstvo vůbec žít a také obav, co nás čeká v budoucnosti. Lépe je konat, než li  si stěžovat a pořád jenom strachovat Přeji vám miláčkové nádherné a dojemné setkání s dušemi milovaných zemřelých, dne 31. října začal Samhain a dne prvního a druhého listopadu jsou Dušičky a probouzejí se vzpomínky na ty, co už nejsou v pozemském bytí mezi námi. Setrvejte ve svém srdci v lásce, nepodléhejte strachům, buďte k sobě hodní, podporujte se a pomáhejte si, jste to stále jenom vy, kteří si v pozemské sféře utváříte své plnohodnotné životy. Papa v lásce a úctě Jitka Bártová

Hledání pomoci v královské říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studnice tohoto moudrého vědění, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky. Chcete se objednat na výklad karet a na výklad horoskopu ? Potřebujete pochopit svůj osud, karmu a ukázat cestu ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt   Více informací k výkladům a ceník najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás V současnosti nabízím sezení a výklady po skype, přes telefon, nebo WhatsApp. Ale stále si můžete dopředu objednávat i termíny k osobnímu setkání do poradny. Děkuji za přízeň a důvěru.