Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Dubnové sobotní novolunní dne 21.4. roku 2012 a naše pozemské požitky s paprskem Venušina tajemství :-)

Dubnové sobotní novolunní dne 21.4. roku 2012 a naše pozemské požitky s paprskem Venušina tajemství :-)

Autor: v Středa 04.04.2012 12:30:48 |

Vítám vás při povídání o novolunní, které nám začíná v sobotu, dne 21. dubna v 9:21 letního času s Lunou v zemském Býku. Ani sám Apollón, bůh lékařství, Slunce, umění a rostlinek nebyl imunní vůči předvídání osudu z hvězd a předvídání “věcí” příštích 🙂 V každém z dvanácti dílů zvěrokruhu je umístěno jedno samostatné nebeské znamení – souhvězdí, které je pod vlivem některé planety. Uprostřed zvěrokruhu pak vidíme Zemi, na níž žijeme a rovněž přijímáme paprsky se zářením těchto planet 🙂 Luna v jednom souhvězdí vždy setrvává po dobu dvou až tří dnů…

A co nám přináší čas dubnového novolunní? 🙂 Slunce, Luna, Černá luna a planeta Jupiter se v sobotu, dne 21. dubna nachází v zemském znamení Býka a tak celý následující měsíc, opět do dalšího Novu, které nastane v pondělí, dne 21. května, budeme pod vládou planety Venuše, která z astrologického pohledu náleží souhvězdí Býka – země o kořen a druhému znamení zvěrokruhu. Druhé zemské znamení Býka vládne penězům a zemským hodnotám a v jisté míře i způsobu jejich použití, zatímco proměnlivost Luny je v Býku uzemněna a mísí se rovněž s paprskem Venušina tajemství ♥

Venuše je prazdrojem lásky a krásy, vtiskuje do světa všechny vlastnosti, jimiž bytosti milují a obdivují život a svět. Probouzí v nás veškerou smyslnost a vášeň a je to planeta noční, vlhká, teplá a ženská a ze zvířat ovládá kočku a laň ♥ Barva Venuše je modrá a bílá, ovšem pokud jde o prádlo, miluje i zelenou barvu, jejím dnem je pátek a jejím kovem měď. Z nerostů je jí připsán smaragd, safír, korál, beryl a karneol. Z rostlin je jí pak zasvěcena pomněnka, šeřík, lilie, myrta, růže a jabloň.

Období Nového měsíce nacházející se pod vládou planety Venuše je příznivé pro finanční záležitosti, které se v “novém startu upevní”, pro práci, která nás nějakým smyslem” naplní a také pro radostné změny, jako sňatek, očekávání přírustku do rodiny anebo křtiny :-)) Lze očekávat i změny v lásce! ♥ 🙂

Pod vládou planety Venuše budeme v následujícím jarním měsíci přijímat zcela nové prospěšné věci a vychutnávat si požitky, které nám s probuzením všech smyslů vůně lásky přináší. Můžeme se ve větší míře věnovat umění, hudbě, tanci, zpěvu, květinám a zálibám, které zkrášlují náš život. Rovněž naše touha po znovuzrození by nás měla provázet s Venušiným paprskem ruku v ruce s vlídností, s líbezností a s probuzeným sebevědomím, s vytrvalostí a s rozhodností, abychom si vychutnali všechny pozemské požitky, které nám Nový měsíc přinese.

Novolunní nás také vybízí ke sběru léčivek, jako jsou kořínky, které rostou v zemi. S Měsícem v Novu nepodstupujeme chirurgické zákroky, pokud není operace nutná. Býk ovládá šíji, hrdlo a patro, krční mandle, spodní čelist, uši a oblast šíje, také krční obratle a krční tepny.

Mějte se srdíčkově a smějte se celou svojí duší, smích a pozitivní myšlení vás vyléčí a uvede do vnitřního stavu štěstí :-)) ♥ S láskou a s andílky vaše Jitka Bártová a stále mi můžete volat, psát a ke mně objednávat, protože jsem také tady pro vás Kontakt.