Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Červencové čarování s Lunou :-)

Červencové čarování s Lunou :-)

Autor: v Neděle 08.07.2012 11:45:42 |

Venku nám nádherně svítí sluníčko a celý červencový prázdninový měsíc ustavičně připomíná krásné chvíle strávené pobytem u vody, anebo jen čerpáme letní kouzelné okamžiky v náruči našich milovaných, blízkých a třeba i našich babiček, které umí čarovný lektvar z léčivých bylinek ve svitu Měsíce připravit 🙂

Srdíčkový a letní den přeji s láskou vám všem, kteří navštěvujete, brouzdáte a čtete na stránkách povídání s hvězdami.

A protože jsme i v letních prázdninových měsících stále s Vámi, pro objednání k osobnímu setkání do mojí astrologické poradny Kontakt mi můžete zavolat na mobil: 775 097 667 nebo mi napsat: moje e-mailová adresa:

povidanishvezdami@seznam.cz a pro rychlé poradenství a objednání Kontakt můžete zavolat na mobil 775 413 224 nebo napsat: Danielovo e-mailová adresa: povidanishvezdarem@seznam.cz

Chcete se spřátelit s mojí astrologickou poradnou a věštírnou na facebooku? Stačí, když se přihlásíte na facebook, stanete se fanoušky a kliknete na líbí se mi :o) Všechny předpovědi, andělské a lunární povídání a různé recepty na životní optimismus budete nadále nacházet nejenom na stránkách povídání s hvězdami, ale také na facebooku :o) Těším se na vás a děkuji za vaše sdílení, za projevenou důvěru a také za zprávičky, které mi píšete 🙂 ♥ S láskou Vaše Jitka ♥

Připravila jsem pro vás lunární předpovědi do závěru tohoto měsíce. Inu, také vím, že mnozí z Vás jsou na dovolených, protože raději dáváte přednost odpočinku u vody, anebo se vyhříváte na sluníčku a tak v parném létě s počítačem moc nekamarádíte, Anebo to je jinak? Pak mi můžete napsat, jestli jsou moje stránečky pro vás přínosné, anebo jakým psaním vám mohu tyto stránky ještě obohatit 🙂

Posvátná léčivá energie kamene Lazuritu vám v červencovém měsíci dodá ochranu, přinese vám letní štěstí v lásce a je účinným prostředkem proti smutku (zahání deprese). Pijte čajíček z lipových květů, pomůže vám snížit vysoký krevní tlak a vyčistí vám krev 🙂 Objímejte voňavé stromy, které vám přinesou klid, vnitřní pohodu a lásku. Objímejte jasmín a lípu ♥

Středa, dne 11. července a čtvrtek, dne 12. července ♥

Luna nám couvá, což již mnozí znáte, že Měsíc vidíte na noční obloze ve tvaru srpečku C. Putuje znamením Berana a pak ve čtvrtek, dne 12. července v 1:33 letního času přestoupí do Býka. A zase si hezky zopakujeme, žeBeran ovládá hlavu, obě mozkové hemisféry, všechny orgány uvnitř hlavy, oči, ale nos už neovládá. Beran má vliv na nemoci mozku. A Býk ovládá šíji, hrdlo a patro, krční mandle, spodní čelist, uši a oblast šíje, také krční obratle a krční tepny. Když je Měsíc v Beranu, vyhýbáme se zalévání květin, případně přebytečnou vodu z misek vylejeme ven. A víte, že pití malých doušků mateřídouškového čaje v intervalech 15 minut snižuje touhu po cigaretě? Takže jestliže jste kuřáci, můžete vyzkoušet :o)

Luna v Býku přeje zavařování ovoce, přípravě vynikajících džemů a marmelád a také k sušení hub, křížal atd. A stůjte nohama pěkně na zemi a nepropadejte zbytečným iluzím, přijímejte v přítomnosti úžasné okamžiky, které vám život nabízí.

Pátek, dne 13. července, sobota, dne 14. července a neděle, dne 15. července ♥

Luna nám stále couvá a putuje Býkem, poté v sobotu ve 14:29 letního času přestoupí do Blíženců. Milujete pátky, dne třináctého a kočky, které vám přeběhnou přes cestu? :o)) Já ano, nejenom pátky :o)) A ještě vám doporučím, neřešte více problémů najednou, ale vyberte si jen jeden, ten nejdůležitější, s kterým potřebujete pohnout 😉

Blíženci ovlivňují plíce, průdušky, paže a ruce. Čaj z květů i listů plicníku pomáhá na astma. Zavřete oči a soustřeďte se na hluboké a klidné dýchání, pak vyslovte nahlas miluji a děkuji ♥ Dechová cvičení můžete provádět na čerstvém vzduchu v přírodě.

Pondělí, dne 16. července, úterý, dne 17. července, středa, dne 18. července a čtvrtek, dne 19. července ♥

Blíží se čtvrteční čas Novu, což mnozí z vás mohou vnímat již několik dnů před Novolunním. O Novolunní jsem vám již psala v odkazu Červencové Novolunní v Raku…Tady najdete i více povídání a informací 🙂 Zatím nám luna couvá a putuje znamením Blíženců, poté v úterý ve 2:33 letního času přestoupí do znamení Raka. Rak ovládá jícen, žaludek, bránici, slinivku břišní, prsa a prsní žlázy, horní laloky jater a nepříznivě postavené hvězdičky v Raku jsou příčinou zažívacích poruch. Je čas vydat se na sběr bylinek 🙂 Rak je vodní znamení, zalévejte květiny. A pánové, věřte, že ženu i srdíčko udobříte konvalinkou. Ještě ve čtvrtek, dne 19. července ve 12:15 letního času přestoupí luna do ohnivého znamení Lva.

Pátek, dne 20. července, sobota, dne 21. července a neděle, dne 22. července ♥

Po Novolunní nám začíná Měsíc dorůstat. Proto budeme doplňovat vitamíny a minerály do našich tělíček. Luna putuje ohnivým znamením Lva. Lev ovládá srdce, zadní oblast páteře, míchu, aortu a má vliv na bušení srdce, krevní poruchy, zánět míšních obalů a také kornatění cév.

Stále si ještě užíváme léto, milostné a vášnivé vztahy a silnou hřejivou energii. Tento čas přeje stříhání vlasů. V sobotu, dne 21. července v 19:26 letního času vstoupí dorůstající luna do zemské Panny a v neděli, dne 22. srpna vstoupí Slunce do znamení Lva. Lev je souhvězdí, které lze nejlépe rozeznat.

Panna ovládá břišní oblast, tenké a tlusté střevo, spodní laloky jater a působí na zánět slepého střeva. Sříháme vlasy, barvíme a upravujeme účesy, které nám budou pěkně držet tvar. Připravte si čajovou směs z jetele na posílení činnosti slinivky.

Pondělí, dne 23. července, úterý, dne 24. července a středa, dne 25. července ♥

Luna nám dorůstá a putuje zemskou Pannou, v úterý, dne 24. července v 0:41 letního času přestoupí do vzdušných Vah. Váhy vládnou ledvinám, nadledvinkám, bederní oblasti páteře a způsobují záněty močovodů, mají rovněž vliv na pokožku a rovnováhu tělesných tekutin. Hodně pijte čirou vodu. Ledviny a močový měchýř jsou v těchto dnech více háklivější, pozor na prochladnutí. Dopřejte si léčivé sedací koupele, masáže, také pleťové masky a zábaly celého těla.

Čtvrtek, dne 26. července, pátek, dne 27. července, sobota, dne 28. července a neděle, dne 29. července ♥

Dorůstající luna putuje Váhou a ve čtvrtek, dne 26. července ve 4:31 letního času přestoupí do Štíra. Štír vládne močovému měchýři, močové trubici a reprodukčním orgánům, konečníku, tračníku, částem tlustého střeva a má také vliv na nosní katary a záněty nosních mandlí. Masíruje si bříško a dolní část těla. Dopřejte si přesličkové koupele, těhotné maminky budou dbát zvýšené opatrnosti před nadměrnou zátěží a prochladnutím. Protahujte své tělíčko do kočičího hřbetu a zalévejte květiny a rostliny. A nezapomeňte si s květinami povídat, poté se Vám odmění bohatými poupaty a krásně Vám pokvetou.

V sobotu, dne 28. července v 7:20 letního času vstoupí dorůstající luna do ohnivého znamení Střelce. Střelecovládá kyčle a stehna, stehenní kosti a kyčelní kloub, stydkou kost, kostrčovou a křížovou oblast páteře, pánevní tepny a žíly, revmatizmus. Pijte dostatečné množství tekutin, hrubou žínkou si masíruje stehna a zadeček, použijte skořicové a vyhlazovací zábaly proti celulitidě. Odpočívejte s nohama ve vyšší poloze. Květiny již nezalévejte.

Pondělí, dne 30. července a úterý, dne 31. července ♥

Dorůstající luna putuje ohnivým Střelcem a ještě v pondělí v 9:31 letního času přestoupí do zemského Kozoroha.Kozoroh ovládá kůži, klouby a kolena a má vliv i na zažívací poruchy. V těchto dnech jsou vhodné zábaly, koupele, masáže, pleťové masky, stříhání nehtů a můžete se zbavovat chloupků a také bradavic. Při bolestech kloubů si postižená místa masírujte mastí z kostivalu a pijte ovocné a zeleninové šťávy:o)

Smích a pozitivní myšlení rozjasní vaší dušičku a máte-li problém na srdíčku, se kterým si nevíte rady, zavolejte nebo napište a objednejte se do poradny, protože jsme stále tady pro vás. Užívejte si léta a těším se na všechny při srpnovém povídání. S láskou vaše Jitka ♥