Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Anděly Vánoční vědění a objímání s Anděly a andělské sdělení k 21. prosinci 2012 ***

Vánoční vědění a objímání s Anděly a andělské sdělení k 21. prosinci 2012 ***

Autor: v Úterý 06.11.2012 11:30:23 |

Láskyplné souznění v přítomnosti přeji všem lidičkám v roce 2012 ♥ Blíží se nám kouzelný a ve svitu andělských Světel projasněný čas svátků vánočních, ve kterém v teple domova usedneme se svojí rodinou k jednomu stolu. Mnoho lidiček už prošlo a další ještě prochází proměnou našeho vědomí. To proto, abychom nalezli smysl našeho dalšího vývoje ve světle lásky a vzájemné úcty, a to prosím bez stínů strachů 🙂 Ve vánočním čase letošního a karmicky očistného roku každý z nás bude s láskou “ukotven” ve svém teplém hnízdečku, ve kterém přijme svůj domov. Proto není třeba se podivovat nad událostmi, když se o Vánocích k nám do našeho rodného hnízda “někdo nevrátí” jelikož nalezl svůj domov jinde, ať už to je v daleké cizině, anebo zase v jiném místě, ale hlavním pochopením zůstane, že člověk nalezl svůj domov, ve kterém je šťasten ♥ Vánoce přinesou do našich domovů klid, harmonii, přátelství a v láskyplném objetí nás naši Andělé povznesou do překrásných vibrací, které budeme do svých léčených srdíček s radostí přijímat.

Tady jen malou připomínkou zůstává, že žádný zázrak se přeci nemůže stát bez otevření uzdraveného srdíčka a bez změny našeho myšlení 🙂 Na každé bytosti a její svobodném rozhodnutí pak zůstává, jestli se posune dnes, zítra anebo za dalších … 🙂 Vše se prosím pěkně bude dít postupně ♥ Jde o to vidět, co je uvnitř nás, jde o to s vědomou myšlenkou a srdcem přijmout vše, co je okolo nás a s krásnou péčí a s láskyplným vnímáním ducha vidět nádherný život. Co nás a co náš svět pak může uzdravit? Je to jen náš pozitivní postoj k životu se širokým úsměvem v srdíčku ♥ Je to vyjádření úcty a pozdrav prostoru, ve kterém se nacházíme a sdílíme potřeby s dalšími bytostmi, těmi bytostmi jsou nejenom lidé, ale také Andělé, elfíci, duchovní pomocníci…Je jich opravdu požehnaně a pomáhají i nám ♥

A tím je i pro všechny nás sdělení od Andílků k 21. prosinci roku 2012 :o) Jistě jste nepřešli bez povšimnutí, že jsem se s Vámi nejprve podělila o vánoční čas a Štědrý den 24. prosince 2012. Hm, a různé zvěsti (i na internetu) kolují, že konec světa bude 21. prosince. Takže všichni, kteří mi píšíte (píšou i Češi z Kalifornie a různých koutů Země, které s láskou a srdíčkovým objetím zdravím), anebo kteří se ptáte při osobním setkání v mojí poradně, moc Vám ve Světle andělské lásky děkuji i za tyto dotazy a věřte, že se žádný katastrofický děj konat nebude.

Vše spočívá jen v našem myšlení a čím více lásky a pozitivních myšlenek budeme ze svého srdíčka dávat a šířit vědomě do okolí, tím je a bude celý náš svět krásnější. A věřte, že světlo andělské lásky s příchodem dalších Andělů svítí dál a dál a dál….A s naším pozitivním vědomím projasňuje celičkou Zemi.

Jestli vás moje povídání oslovuje, miluji Vás a sdílejte se mnou poznání dále ♥ A jestli Vás moji milí moje povídání neoslovilo, miluji Vás a můžete jít dále, protože vždy jen Vaší svobodnou vůlí zůstává, co vše dokážete s andělskou hvězdou přijmout.

Ve Světle Andělské lásky Vaše Jitka ♥