Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Anděly Povídání v měsíci září o andělských bytostech lásky a o vílách.

Povídání v měsíci září o andělských bytostech lásky a o vílách.

Autor: v Neděle 31.08.2008 23:10:57 |

Vítejte všichni v zářijovém Povídání s Anděly. Snad každý z vás se ve svém životě setkal s poslem Božím – Andělem. Věříte na Anděly? V dnešním povídání bych se ráda s ostatními podělila o vaše příběhy:o) Máte-li svůj vlastní zážitek ze setkání s andělskou bytostí světla a lásky, nebo komunikujete-li s Anděly nebo s vílami, napište mi svůj příběh do rubriky Andělská poradna – vaše příběhy

Nechcete-li uveřejnit svoje jméno, můžete vystupovat  pod svojí přezdívkou. Ale nezapomeňte, že pro možnost psaní příspěvků se napřed musíte do portálu přihlásit nebo zaregistrovat, popřípadě mi napište na mojí e-mailovou adresu, kterou mám uvedenou v kontaktu.

Andělé jsou zdrojem lásky, pomoci a léčivé energie. A mnozí z vás se mě ptají, jaký vliv v našich životech mají víly? Víly jsou všude okolo nás a jsou to přírodní andělé, kteří pomáhají zvířátkům a přírodě. A tak jako nás doprovází strážní andělé a duchovní rádci, víly nám pomáhají chránit životní prostředí. A tak si můžete zavolat i přírodního andílka – vílu a požádat jí o pomoc při léčení stromů, při čistění vody a při péči o zvířátka. Poskytujete-li pomoc a lásku přírodě a zvířátkům, pak věřte, že na nic nejste sami a přírodní andělé jsou stále s vámi, aby vám s přírodou pomáhaly. Láskyplný den plný světla vám přeje Jitka Bártová.