Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Anděly Březnové povídání o andělských bytostech světla

Březnové povídání o andělských bytostech světla

Autor: v Pátek 21.03.2008 00:45:24 |

Vítejte na stránkách v povídání o andělech. S každým novým příchodem děťátka na svět přichází i jeho Anděl strážní, láskyplný posel boží, který ho bude provázet celým životem. Uvnitř každé lidské bytosti je vnitřní dítě, které je velmi moudré. Všichni jsme vedeni průvodci – učiteli, kteří jsou plni lásky a promlouvají k nám prostřednictvím naší intuice, mluví k nám i v našich snech. Každý z vás má jistě za sebou nějaký zvláštní sen, někomu se zdají i sny věštecké a mnoho z vás proplouvá sny každou noc.

Když požádáte svého průvodce o vedení, budete vedeni, když požádáte anděly o pomoc, vaše prosba bude vyslyšena. Pokud rozvinete svou vnímavost a citlivost, začnete se dívat na svět úplně jinýma očima. Začněte naslouchat své intuici a váš život se změní, požádejte anděly o pomoc, nechte se obklopit láskou, něhou, světlem a požehnáním. Odemkněte sami v sobě tu truhlu plnou zázraků a nalezněte své moudré vnitřní dítě a váš starý svět se změní, otevře se vám brána k znovuzrození.

U některých svých klientů jsem vypozorovala, jaké mají zábrany, aby si zavolali anděla a požádali ho o pomoc. Jejich odpověď většinou bývá, že je zbytečné anděla zatěžovat jakousi prosbou, když si mohou pomoci sami. Je to ostych? Strach? Nebo nedůvěra či nevěří v existenci andělů, bytostí plné světla a lásky? Co myslíte? A tak raději dokola tápou v jakési mlze a s vypětím všech sil se pokouší daný problém zvládnout sami. Andělé nám přispěchají na pomoc, ale až když jsou o ni požádáni, poté prosbu mohou vyslyšet a přispěchat na pomoc. Ale většina z vás v tyto bytosti světla věří a dokonce už zažila setkání s vyšší andělskou energií.

A co si myslíte o andělech Vy? Setkali jste se s andělskou bytostí? Vaše příspěvky do rubriky samozřejmě uvítám. A věřte, že vše přichází ve správnou chvíli, tak buďte šťastni. V dubnovém vydání se dočtete o léčivých vibracích bytostí světla a také jak na vás působí nová energie na naší planetě. Krásné dny plné světla a lásky vám přeje Jitka Bártová.