Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Anděly Andělské pohlazení v hloubce moudrosti našich předků.

Andělské pohlazení v hloubce moudrosti našich předků.

Autor: v Středa 05.01.2011 23:35:32 |

Moji milí, otevřením roku 2011 se s vámi opět setkávám v odkazu povídání s Anděly:o) A jak vznikly stránky povídání s hvězdami, s anděly a s kartami? Když jsem na jaře roku 2008 oslovila web. umělce a požádala o založení stránek povídání s hvězdami, moji andílkové mi do “ouška laskavě šeptaly”:o) že nadejde čas, ve kterém se s vámi mohu s láskyplným sdílením podělit o projevení úžasného poznání, které dosud zůstávalo zamčené v nebeské knihovně moudrosti našich předků a které mi bylo dovoleno poznat, protože nejenom z postavení planetárního božství je nám v lásce dovoleno věštit, také z obrazců a křišťálové koule je nám jen v lásce dovoleno přijmout příběhy minulosti a zlatou nitkou v přítomnosti společně tvořit na zlatém koberci přenádherný obraz budoucnosti naší matičky Země …

A to jsem ještě tenkrát netušila, jak silně osloví moje srdíčko a probudí naše vědomí také nebeské postavení a stvoření hvězd:o) Andělé mne v pozemském životě doprovázejí od zrození od kolébky a dotekem něžných křídel neustále sdělují svou láskyplnou přítomnost, když je požádám o pomoc.

Vybavuje se mi jedna ze vzpomínek mého dětství, které jsem s onemocněním dlouhodobě prožívala v péči lékařů a neustále jsem si povídala s anděly. Vznášely se v blízkosti mojí postele a konejšily emociální smutek odloučenosti do ústraní. Tímto okamžikem jsem procítěně vnímala sílu veškerého božství proudící v láskyplné a andělské energii a poznala, že tady nejsme vůbec na nic a nikdy sami:o) A proto jak praví moudrost našich předků, jsme v lásce stvořeni a všichni jsme milováni na cestě, kterou si zvolíme a v inkarnaci procházíme do určitého stupně poznání, které vědomě s andělskou hvězdou dokážeme přijmout. A andělé nás svojí láskou neustále obklopují.

Jestli vás moje stránky oslovují, miluji vás a sdílejte se mnou poznání nadále:o) A jestli vás moji milí moje stránky unavují, miluji vás a můžete jít dále, protože vždy jen vaší svobodnou vůlí zůstává, co vše dokážete s andělskou hvězdou přijmout. Děkuji všem. S láskou v povídání s anděly vaše Jitka Bártová.