Nacházíte se zde: Úvod Karetní škola Moje malá karetní škola je pro Vás otevřena a začínáme úvodem, jak postupovat při věštění z karet.

Moje malá karetní škola je pro Vás otevřena a začínáme úvodem, jak postupovat při věštění z karet.

Autor: v Sobota 16.02.2013 23:20:16 |

Krásný den přeji všem miláčkům a příznivcům karetních obrázků a všeho tajemného i odkrytého, co se děje mezi nebem a zemí *** Milovníci karetních hracích obrázků a příznivci věštění, mnohdy se mne ptáte, jestli bych vás také naučila vykládat karty. Proto jsem vám na mých stránkách připravila malou karetní zábavnou školičku, ve které budete v jednotlivých lekcích nacházet významy hracích karet pro inspiraci výkladu budoucnosti. Já sama při věštbě v mojí astrologické poradně k výkladům používám 78 kusů tarotových karet a rovněž andělské karty 🙂

Kdo z vás by nechtěl znát svůj osud? 🙂 Dnešní úvodní povídání a pak následující lekce budou pro vás poodhalením roušky kouzelného světa skrývající tajemství, ve kterém se můžete z karetních obrázků také naučit číst, protože výklad budoucích událostí z hracích karet patří k nejstarším uměním na světě. Přesto vám všem doporučuji, přijímejte nevyčerpatelnou sféru lidského poznávání s láskou a otevřeným srdíčkem, protože jedině tak můžete ve svém věštění dojít k poznání a posléze najít cestu toužebného výsledku *** Ať vám moje karetní školička přináší zábavu, radost a užitek. A ještě vás prosím, tato karetní školička je na mých stránkách pro vás zdarma, takže po telefonu, anebo jednotlivcům po e-mailu informace k výuce už nepodávám. Tím děkuji za pochopení  ♥

Ale protože jsem tady také s láskou pro vás, abych vám pomohla, můžete se ke mne objednat do astrologické poradny na výklad karet, na horoskop nebo na andělskou a regresní terapii či na čtení Akáši. Těším se na naše setkání Kontakt

Karty mají svojí dlouhou historii a již v dávných dobách jasnovidky, věštkyně a vykladače karet vyhledávali jak mocní, bohatí a hlavy korunované, tak také lidé z chudých poměrů 🙂 Moji milí, velmi důležitý je váš vážný zájem, aby jste se na 32 karet soustředili tak, aby s vámi komunikovali 🙂

Již máte nové hrací, neboli mariášové karty zakoupené? ♥ V balíčku najdete 32 karet a úvodní rituálek nám může začít *** Ještě si nejdříve vyhraďte klidný a vám příjemný prostor, ve kterém se budete učit postupně karty vykládat a také váček, do kterého budete po výkladu karty ukládat. Takže vám postačí malé soukromí, stoleček a na stolku zapálená svíce.

Uvolněte se a všech 32 karet vyndejte z balíčku. Poté karty po jedné postupně vezměte do svých dlaní, na každou se zadívejte a požádejte kartu, aby s vámi spolupracovala a pravdivě odpovídala na vaše otázky 🙂 Tímto malým úvodním rituálkem se již se svými kartami v čisté energii propojujete, takže pamatujte, karty jsou pouze vaše a proto je nepůjčujte. Tím okamžikem, že jste brali jednotlivě karty do svých dlaní a na stolku máte zapálenou bílou svíci, tak po této prohlídce už máte karty očištěné. A po každém použití už budete karty vkládat do váčku, na který můžete, ale nemusíte položit křišťálek 🙂 Jestliže jste začátečníci, vaše karty mají mít svoje místo.

Nejprve karty zamícháte a levou rukou sejmete směrem k sobě karty tak, aby vám vznikly tři hromádky. Já osobně sejímám karty vždy levou rukou, ale pochopitelně, jestli více používáte ruku pravou, sejměte karty rukou pravou. Pak karty v těchto hromádkách ve stejném směru a pořadí složíte opět na hromádku jedinou. Karty berete svrchu a rozkládáte lícem nahoru zleva doprava do čtyř řad pod sebe tak, aby v každé řadě bylo vždy osm karet, takže máte celkem na stolku 32 karet.

Karty znamenají osoby a události a z karet ležících vedle sebe ve čtyřech řadách po osmi kartách se budete učit číst příběhy 🙂 Takže opakuji, tím už víte, že na stole budete mít vyloženo všech 32 karet *** V kartách pro účely výkladu jsou čtyři barvy po osmi kartách. Kule, pak červené srdcové, zelené pikové a žaludové karty. Každá z osmi karet ze čtyř barev má svoje symboly a každý symbol má jiný význam. 

Jak kule, tak červené srdcové, zelené pikové a žaludové karty mají sedmičku, osmičku, devítku, desítku, dámu (svršek) kluka (spodek) krále a eso. Takže vidíte? V každé barvě je osm karet, v každé barvě mají jednotlivé karty stejné symboly, ale zcela odlišné významy.

Takže jestli vás moje karetní školička zaujala a oslovila, sejdeme se v další, už druhé lekci na mých stránkách v příštím povídání, kdy budete postupně nacházet jak významy jednotlivých barev a jednotlivých symbolů hracích karet. Poté se v další části  budeme postupně věnovat  jednotlivým výkladům, aby jste se naučili správnému slovnímu projevu 🙂 Všechny lekce postupně najdete vlevo v nabídce menu v odkazu Karetní škola.

Ve Světle Andělské Lásky Vaše Jitka ***