Nacházíte se zde: Úvod Andělská poradna – vaše příběhy Andělská poradna – Sněženčin příběh…

Andělská poradna – Sněženčin příběh…

Autor: v Čtvrtek 03.07.2008 19:40:19 |

Všechno to začalo jednoho podzimního, deštivého večera. Tma byla neproniknutelná, déšť tak prudký až zraňoval. A chlad. Všude jen chlad…Ten večer mě navštívil poprvé. Neviděla jsem ho, jen vnímala. Michael, duch plný zoufalství. Navštěvoval mě a temnota jeho duše se přenášela na můj život. Modlila jsem se ze něj, nechávala jsem za jeho duši sloužit mše. Nezdálo se ale, že by mu to nějak pomáhalo. Tak ubíhaly měsíce, roky, jednoho dne se mi dostala do rukou kniha o Andělech od jisté anglické spisovatelky. Na zadní stránce byl její kontakt. Napsala jsem jí celý Michaelův příběh, plynuly týdny a žádná odpověď, natož pomoc, nepřicházela.

Jednoho večera, když jsem se uložila ke spánku, cítila jsem, jak někdo stojí u mé postele. Byl to Michael. Mohla jsem vidět každičký detail jeho tváře. Vklouzl ke mě a já ho k sobě tiskla a on se tiskl ke mě. Voněl deštěm a cigaretovým kouřem. Plakali jsme. Vyprávěla jsem mu o velikosti Boží lásky a milosrdenství, popisovala jsem mu podrobně Království nebeské. A ono to vše vyvstávalo před mýma očima, jako bych to opravdu prožila. Slíbila jsem mu, že bude vše v pořádku. Že se musí jen odpoutat od tohoto světa a s vírou v Boží lásku jít za světlem. Nakonec jsem usnula.

Ráno jsem se probudila, ale Michaela jsem neviděla ani necítila. Jen jsem dostala jakýsi “vzkaz” že šel za světlem.  Za několik dní jsem dostala dopis od paní spisovatelky. Psala ho v den, kdy mě Michael navštívil u mého lože. Psala, že mi posílá na pomoc anděla a že mám Michaelovi říci o Boží lásce a milosrdenství, o kráse nebeského Království, že se má odpoutat od světa a s vírou odejít za světlem. Pochopila jsem, že tehdy mluvil anděl skrze mě. Já byla jen nástroj. Proto jsem vše viděla tak, jako bych to prožila – viděla jsem andělovýma očima. Dodnes se za Michaela modlím a těším se, až se s ním na druhé straně opět setkám.

Tento zážitek se ztracenou duší a s andělem Poslem mě natolik zasáhl, že jsem se rozhodla zasvětit se zcela Bohu a jsem nyní čekatelkou na věčné sliby. Autorka tohoto příběhu si nepřeje být jmenována.