Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Anděly Povídání s andělskými bytostmi Světla ♥

Povídání s andělskými bytostmi Světla ♥

Autor: v Sobota 26.05.2012 08:37:13 |

Vítejte v povídání o andělích – bytostech světla a všeobjímající lásky. Ještě se mnozí z vás, kteří přicházíte do andělské poradny ptáte, co se děje, než se narodíme, co se děje, když se narodíme a co se děje, když odcházíme – umíráme, jak je to vlastně s naším “znovuzrozením”? 🙂 ♥ A tak si  budeme v dnešním povídání vyprávět o reinkarnaci, protože je to proces, při kterém přechází duše z nebeského světa do pozemského světa, aby se zde reinkarnovala a nasbírala opět nové zkušenosti. Vlastně ona si už každá dušička s sebou nese v podvědomí mnoho zkušeností z minulých životů.

Ale někteří z vás se obávají nedostatku a chudoby v pozemském světě a tak zakládají lidské hodnoty pouze na materiálním růstu; přitom si ani neuvědomují, že všichni jsme součástí Boha. Jen v okamžiku, kdy se osvobodíte od závislosti na hmotě a když se osvobodíte od závistlosti a lpění na lidech, kteří už nemusí být součástí vašich partnerských vztahů a vašich životů a otevřete svoje vědomí nezávislosti a všeobjímající lásce, poté svou víru a myšlenky obrátíte ke Stvořiteli, pak s úžasem dojdete k poznání, že jste naprosto svobodní. Zaplaví vás tisíce zářicích hvězdiček a pokud je budete živit láskou, hvězdičky budou ve vás tím více zářivě svítit a svítit… Čím dál jasněji vaše vnitřní světlo poroste v nádherné lásce výš a výš, tím více budete zůstavat v souladu sami sebou s vnitřním prožitkem štěstí… Jen nikdy nezapomínejte, že boží světlo hoří ve vás teď a navěky. Budete prožívat silné emoce; s vírou v Boha a božskými pocity budete vnímat andělské bytosti, které jsou stále s vámi, jen je potřeba, aby jste si uvědomili jejich existenci. Neobávejte se s láskou na anděly obrátit.

Vidíte, cítíte a prožíváte, jak láska naplňuje vaše srdce? Jak je vše najednou jiné, krásné a pozitivní? Andělé jsou všude okolo vás, jemnými doteky křídel vám oznamují svou přítomnost, zahalují vás láskyplnou energií, kterou vám darem přinášejí…Srdíčkovou energii jako poupátko růže – lásku a léčivě  křišťálovou energii jako andělskou melodii vycházející z vodopádu – pravdu a toto vše vám přináší plné a vědomé probuzení, toto je život v pravdě. Přijímejte a s láskou poděkujte Stvořiteli. Jste děti Boží. Andělé vás ochraňují.

Každá duše má šanci změnit své lpění na starých zvycích, nežijte v přeludu – nežijte už v pasti, ale začněte už vidět božské světlo. A toužíte-li po okamžité změně, můžete začít se změnou teď, nyní už záleží na přání vašich srdcí. Radujte se ze života. S láskou vaše Jitka Bártová ♥