Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Povídání o úplňkovém rituálu ♥

Povídání o úplňkovém rituálu ♥

Autor: v Úterý 27.10.2015 20:35:18 |

Krásný úterní večer přeji Vám všem 🙂 🙂 Jsem od 3 hodin ráno vzhůru a jsem naladěná a šťastná. Připravuji si svíčky na večerní úplňkový rituál, protože jsem po celý den byla v poradně s klienty. A teď mám čásek se věnovat sama sobě a pro povzbuzení a podporu úplňkovému rituálu ♥ Svíčky si zapálím oranžové, protože jsem zapomněla žluté svíce koupit. Ale to vůbec nevadí 🙂 Slunce máme ve Štíru a Měsíc v zemském Býku, lunárním živlem je pak země, solárním živlem je voda 🙂 Úplněk v Býku přináší starostlivost, péči, léčení a má schopnost vytvářet domácí harmonii, pohodu a lásku. Dnešní úplněk je také ideální pro penízky, úspory, plány a dlouhodobé cíle, které můžeme dobře ukotvit. Svíčky si zapálíme čtyři. Na lásku, mír, na ochranu, sílu a úspěchy použijeme kámen Malachit. Malachit podporuje klid, harmonii, odbourává stres, vyrovnává citovou stránku a léčí rány na duši. Je vhodné se upřímně nad sebou zamyslet, co vlastně přejímáme a co pak vysíláme. Rituály u Vás probouzí velký zájem … Ale věřte, že jsou pouze inspirací k vytvoření změny, příjemné atmosféry a pocitu radosti. A proč kazit tak něco nádherného, čemu se už od nepaměti věnovaly hodné čarodějky a léčitelky lidských duší ? Pravdou zůstává, že pravé čarodějky ukazují lidem cestu, léčí bolavé duše a pomáhají jim přejít most, když jsou v nesnázích. Jsou světlem, jsou pomocí a jsou tady proto, že svůj život zasvětily službě a pomoci druhým.
Intuitivně dokážeme mnohé z věcí vytušit a pak dostáváme odpověď … 🙂 Buďte vnímavý vůči svým pocitům, buďte si nablízku a setrvejte v absolutní lásce. Přeji Vám nádherný večer ♥ V lásce a úctě astroložka a kartářka Jitka ♥ Miluji Vás ♥ Bude mi ctí, jestli máte zájem moje články sdílet s připojením odkazu na moje stránky www.povidanishvezdami.cz děkuji Vám.Telefony 775 097 667 a 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás