Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Jedno malé sobotní úplňkové zamyšlení …

Jedno malé sobotní úplňkové zamyšlení …

Autor: v Sobota 21.05.2016 08:12:18 |

A ještě jedna fotka nočního úplňku :-) Měsíc je krásně vidět a lunární záře má hned několik barevných odstínů :-) Lunu přesně o páteční půlnoci, do přelomu soboty zvěčnil manžel, zatím co jsem spala :-D Úplněk vám dává pocítit sympatie k vašemu já :-D Nejchytřejší a nejmoudřejší duše jsou velmi maličcí a skromní, protože nedávají svou moudrost chvástavě na odiv :-D Úplněk se může projevovat hysterií a zbabělostí, anebo také láskou a objevením vnitřního světa novým vědomím :-D Snad všichni máte určitý svět ve své představivosti. Ale vždycky je ten váš svět přesně takový, jaký si jej sami vytvoříte. Ale také je pravda, kdyby jste neměli určité představy, sny anebo iluze o svém světě, jak se bude dále vyvíjet, už ani nevstanete a nepůjdete dál :-D Ve svém srdci máte pouze to, co jste připraveni v lásce zhodnotit :-D Co je připraveno pro vás, není připraveno pro sousední duši. A co je připraveno pro druhého, zase není připraveno pro vaší duši :-D Krásný úplňkový den a celý víkend vám v lásce a úctě přeje Jitka ♥ 775 097 667. 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.