Nacházíte se zde: Úvod Povídání s Lunou Dnešní den a nedělní úplňkový Měsíc, dne 23. června 2013 vrcholí ve 13:34 letního času :-)

Dnešní den a nedělní úplňkový Měsíc, dne 23. června 2013 vrcholí ve 13:34 letního času :-)

Autor: v Neděle 23.06.2013 06:07:29 |

Přeji vám moji milí nádherně a letně naladěný ten dnešní úplňkový den s Měsícem v zemském znamení Kozoroha 🙂 Dnešní den je hlavně o cítění, takže je nám úplňková neděle pěkně nakloněna k péči o pokožku, kosmetickým masážím a tím k rozmazlování celého těla, rovněž k odstraňování bradavic a můžeme si dopřát pedikúru a manikúru. Fáze zemského úplňku vrcholí ve 13:34 letního času. A copak nám v dnešním úplňku přinese Merkur a Venuše v postavení konjukce v emociálním a mateřském znamení Raka ?? 🙂 Vzpomínky a sny, které nám budou volně a barvitě vstupovat do našeho vědomí, také můžeme vnímat, jak se naše oči setkávají v zasněném pohledu, anebo jak oči našemu pohledu uhýbají a nebudeme mít potřebu sdělovat své emoce. Protože Měsíc a Merkur ovládá paměť, budeme si krásně vybavovat, pozorovat a snad také improvozovat 🙂 Venuše v Raku jen podtrhne typické ženské vlastnosti Měsíce a také pečlivost a starostlivost včetně soucitu nám budou velmi blízké. Dnes se v nás probudí citlivější stránka, emoce a smysl pro spravedlnost a zásaditost. Nezapomínejme odpouštět ♥ Ve Světle Andělské lásky vaše Jitka.

Dnešní obrázek je ze včerejšího setkání se skřítky, elfíčky a s přírodními kouzelnými bytůstky v Holašovicích ♥ Sdílením mých příspěvků na facebook, anebo přidáním si mých stránek www.povidanishvezdami.cz se můžete podělit s ostatními přáteli a tak rozšířit moje povídání dále. Jsem tady také pro vás a s láskou všem děkuji za vaše postřehy a za vaše předávání dále. Srdíčko lásky a zářící hvězdičku všem milovaným bytůstkám a všem miláčkům ve Světle Andělské Lásky posílá Jitka a můžete se v létě stále ke mně objednávat a více informací, ceník a kontakt najdete Kontakt telefon 775 097 667 Ceník a nabídka mých služeb pro vás