Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Písemná poradna pro vaše dotazy.

Písemná poradna pro vaše dotazy.

Autor: v Úterý 10.10.2017 17:05:30 |

Vítejte v mojí písemné poradně. Protože řešíte partnerské, osobní, rodinné, finanční nebo pracovní problémy a potřebujete nutně poradit, otevírám pro Vás tuto písemnou poradnu, ve které Vám z pohledu hvězd a tarotových karet vyložím a pomůžu najít odpověď na Vaší otázku a napíšu Vám písemnou odpověď. Tato poradna je prosím formou placené služby a cena za jeden konkrétní dotaz je 400 Kč. Za dva konkrétní dotazy 500 Kč a za tři konkrétní dotazy 600 Kč. Jestli si položíte a napíšete mi pět otázek, na které Vám budu vykládat, tak za tento výklad zaplatíte 800 korun. Když se mě zeptáte na práci a pošlete mi datum narození, výklad na otázku je 400 korun. Když se mě zeptáte na partnerství a pošlete mi svůj datum narození a datum narození partnera, dívám se na Vás a na Vašeho partnera a tento výklad už je za 500 korun. Nejdříve si vložte do písemné poradny svůj dotaz a já Vám obratem pošlu číslo účtu a částku, kterou mi převedete na účet. 

Písemná poradna je určená k odpovědím na konkrétní otázky, které jsou spojené pouze s Vámi. Nesděluji informace a neodpovídám na otázky, které se týkají soukromí druhých lidí. Pokládejte si do poradny otázky, které jsou spojené s Vaším soukromím, s Vaším životem a s problémem, který řešíte.

Prosím, částka ve výši 400 Kč je pouze za jeden konkrétní dotaz, na který dostanete konkrétní odpověď. To znamená, že na svůj jeden dotaz, například v otázce Vy a práce dostanete z pohledu hvězd a karet  písemnou odpověď na práci. Za dva konkrétní dotazy zaplatíte 500 Kč, například se zeptáte na svou změnu práce a na finance, dostanete konkrétní odpověď.  Za tři konkrétní dotazy 600 Kč a za pět konkrétních dotazů zaplatíte 800 Kč.

Po napsání konkrétního dotazu (dotazy) do e-mailové pošty povidanishvezdarem@seznam.cz Vám obratem pošlu číslo účtu, na který převedete peníze. Až po připsání požadované částky 400 Kč, nebo 500 Kč, nebo 600 Kč, anebo 800 Kč na účet začínám na odpovědi pracovat. Pro informace týkající se platby mne prosím kontaktujte  777 602 325 anebo 775 097 667 anebo písemně  Kontakt Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, kam mi pošlete peníze.

Nezapomeňte mi v dotazu uvést svoje jméno a příjmení a jako variabilní symbol mi napište své telefonní číslo. Většina z Vás si přeje zůstat anonymní a odpovědět diskrétně na e-mail, respektuji Vaše soukromí a jsem diskrétní, proto mi nezapomeňte připsat do mojí e-mailové pošty i Váš e-mail, na který Vám mohu poslat odpověď. Až po zaplacení začínám na výkladu pracovat a nejpozději do sedmi, maximálně až deseti dnů vypracovaný výklad Vám odesílám. Doba odeslání výkladu se odvíjí podle vypracování došlých dotazů.

Využijte diskrétních astrologických služeb mojí poradny a napište si svůj dotaz do e-mailové pošty povidanishvezdarem@seznam.cz

V dotazu mi vždy uvádějte: Vaše celé datum narození, případně hodinu narození, (jestli hodinu narození nevíte, nevadí)  a místo (město), kde jste se narodili, např. Kutná Hora… Také mi napište svou konkrétní otázku, na co se ptáte. Jestli se ptáte na svého partnera, napište mi aspoň křestní jméno člověka, na kterého se ptáte a jeho datum narození. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol platby Vaše telefonní číslo. Bez těchto kompletních údajů Vám na Váš dotaz nemůžu odpovědět. Pro informace týkající se platby mne kontaktujte písemně Kontakt  anebo na telefonním čísle 775 097 667, nebo 777 602 325. Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, na který mi pošlete peníze. S láskou Vaše astroložka a čarodějka Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36 PSČ 370 01 České Budějovice.