Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Písemná placená poradna pro vaše dotazy je opět otevřena a můžete si pokládat a psát své dotazy.

Písemná placená poradna pro vaše dotazy je opět otevřena a můžete si pokládat a psát své dotazy.

Autor: v Neděle 04.09.2016 18:03:04 |

Krásný měsíc září roku 2016 přeji vám všem miláčkové moji :-) Tak už jsem dopsala a odeslala všechny písemné výklady, ve kterých jsem odpověděla na Vaše otázky, které jste mi vložili do mojí písemné poradny :-P A opět je moje písemná poradna na Vaše dotazy připravena a mohu odpovídat na konkrétní otázky, které mi napíšete. Zpravidla posílám odpověď do jednoho týdne. Tato poradna je prosím formou placené služby a cena za jeden konkrétní dotaz je 400 Kč. Za dva konkrétní dotazy 500 Kč a za tři konkrétní dotazy 600 Kč. Jestli si položíte a napíšete mi pět otázek, na které Vám budu vykládat, tak za tento výklad zaplatíte 800 korun.

Prosím, částka ve výši 400 Kč je pouze za jeden konkrétní dotaz, na který dostanete konkrétní odpověď. To znamená, že na svůj jeden dotaz, například v otázce na práci dostanete z pohledu hvězd a karet  písemnou odpověď na práci. Za dva konkrétní dotazy zaplatíte 500 Kč, za tři konkrétní dotazy 600 Kč a za pět konkrétních dotazů zaplatíte 800 Kč. Peníze posíláte a předem převádíte na můj účet, číslo účtu Vám obratem posílám na Váš email.

Po zaplacení a poslání celkové částky 400 Kč, nebo 500 Kč, nebo 600 Kč anebo 800 Kč na můj účet si svůj konkrétní dotaz (dotazy) vložte do e-mailové pošty povidanishvezdarem@seznam.cz Pro informace týkající se čísla mého účtu mne prosím kontaktujte Kontakt Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, na který mi pošlete peníze.

Nezapomeňte mi v dotazu uvést svoje jméno a příjmení a jako variabilní symbol mi napište své telefonní číslo. Většina z Vás si přeje zůstat anonymní a odpovědět diskrétně na e-mail, respektuji Vaše soukromí a jsem diskrétní, proto mi nezapomeňte připsat do mojí e-mailové pošty i Váš e-mail, na který Vám mohu poslat odpověď. Až po zaplacení začínám na výkladu pracovat a většinou do sedmi dnů vypracovaný výklad Vám odesílám. Doba odeslání výkladu se odvíjí podle vypracování došlých dotazů. Tak mi hlavně nepište a neurgujte mne, kdy už dostanete ten svůj výklad. Otázky si pokládejte konkrétní a prosím miláčkové moji, nepište mi obšírné, nesrozumitelné a nekonečně dlouhé dopisy.

Využijte diskrétních astrologických služeb mojí poradny a napište si svůj dotaz do e-mailové pošty povidanishvezdarem@seznam.cz

V dotazu mi vždy uvádějte: Vaše celé datum narození, případně hodinu narození, (jestli hodinu narození nevíte, nevadí)  a místo (město), kde jste se narodili, např. Kutná Hora… Také mi napište svou konkrétní otázku, na co se ptáte. Jestli se ptáte na partnera, napište mi aspoň křestní jméno člověka, na kterého se ptáte a jeho datum narození. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol platby Vaše telefonní číslo. Bez těchto kompletních údajů Vám na Váš dotaz nemůžu odpovědět. S láskou Vaše astroložka a věštkyně Jitka :-)