Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Nabídka astrologického a karetního výkladu a konzultace po skype, po telefonu, nebo video konzultace po messengeru a na whatsApp.

Nabídka astrologického a karetního výkladu a konzultace po skype, po telefonu, nebo video konzultace po messengeru a na whatsApp.

Autor: v Čtvrtek 14.05.2020 17:49:35 |

Přeji vám krásný den přátelé a příznivci hvězd, tajemna, věštění a výkladů karet. Ne každý má možnost se osobně dostavit do mojí astrologické poradny a věštírny. V době technických zázraků můžeme uskutečnit sezení a výklad horoskopu a karet po skype, nebo po telefonu, nebo také můžeme mít video konzultaci na messengeru, anebo na whatsApp. Výklad se vždy uskuteční po předem převedené a připsané platbě na můj bankovní účet, který vám obratem pošlu. Jako variabilní symbol uvádějte své telefonní číslo. Konzultace s výkladem do 60 minut je za 1000 korun. Konzultace s výkladem do 90 minut je za 1500 korun. Konzultace s výkladem do 120 minut je za 2000 korun. Pro více informací zavolejte asistentovi do astrologické kanceláře na číslo telefonu 775 097 667 nebo mi napište na e mail, který najdete v odkazu Kontakt Po připsání platby vás co nejdříve kontaktuji a domluvíme si den a čas, kdy se výklad uskuteční. Při vaší platbě v cizí měně ze zahraničí je částka včetně bankovních poplatků – do 60 minut 50 Euro, do 90 minut 75 Euro a do 120 minut 100 Euro. Při sezení po skype vám pošlu kontakt na můj skype. Přeji vám příjemné dny a těším se na vás. S láskou a úctou Jitka Bártová.