Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Měsíc máme v Raku a blíží se nám nedělní Úplněk ve Lvu.

Měsíc máme v Raku a blíží se nám nedělní Úplněk ve Lvu.

Autor: v Pátek 22.01.2016 19:33:35 |

Krásný páteční mrazivý večer s Měsícem před Úplňkem přeji Vám všem zlatíčka :-P Čeká nás nejmrazivější noc :-) Měsíc je v Raku a o nedělním Úplňku bude měsíční energie vycházet z ohnivého znamení Lva. Pohlídáme si srdíčko a páteř. Dnešní postavení Měsíce v Raku nám naznačuje, že jde v našem životě o mnohem více a že se setkáváme s výzvy, které mnohdy přesahují naše možnosti :-P Stále beru v úvahu retrográdní postavení planet s Merkurem v Kozorohu, jehož stagnace se po Úplňku uvolní. Jinak velice všem děkuji za přízeň, kterou vkládáte do mých věšteb a kterou si v celé kráse pozornosti užívám :-) Děkuji Vám všem moc a moc. Takže mé oslovení Vás jako miláčkové a zlatíčka vychází z mých spontánních  pocitů, upřímnosti a úcty k Vám. To se týká i mého přístupu k duším, které zahlcují mojí poštu, sociální síť a telefon zprávami a voláním a dotazy typu, abych jim hned teď věnovala pozornost a podívala se, co právě jim se v životě teď děje. Podívala se na jejich budoucnost, zdraví a tak dále. Moje služby, výklady a věštby jsou na objednání. Nejsem na klíček, který je natažený dvacet čtyři hodin denně. Pro objednání do mojí poradny je potřeba zavolat na telefon 775 097 667 a po domluvě s mým asistentem najdete vhodný termín k návštěvě. Pro ty, kteří potřebují rychle poradit v konkrétní životní situaci, která nemá odklad, anebo jsou z daleka, je připravena oblíbená písemná poradna pro Vaše dotazy, anebo poradenství po telefonu a skype. Po připsání platby na moje číslo účtu dostáváte odpověď. Variabilní symbol je Váš telefon. Proto prosím o respektování. Stále se ještě někteří lidi diví, že je neobjednám ještě dnes, nejlépe teď hned, anebo ještě v deset hodin večer, anebo že si s nimi jen tak nepovídám hodinu po telefonu, když oni zrovna mají splín. Takže miláčkové, moje profesionální služby a věštby, kterým věnuji svůj pracovní čas a energii jsou placené. Tento týden jsem byla doslova zaplavena těmito dotazy, telefonáty, zřejmě, jak se blíží Úplněk, narůstá větší nervozita a napětí. Naše sny mohou být individuální, řeč snů pak originální. Na Neptunově fantazii pramenící ze znamení Ryb je zase úžasné, že studna našich snů nikdy nevyschne. Za vším, za čím půjdete, Vám přinese životní zkušenosti s přijetím faktu, že důležití jste hlavně Vy, Vaše pocity, péče o zdraví, o duši … Zrovna tak, jako jsem důležitá i já, Hezky se vyspinkejte do sobotního rána. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka.

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.