Nacházíte se zde: Úvod Povídání z křišťálové studánky

Povídání z křišťálové studánky

Autor: v Čtvrtek 29.11.2012 21:13:45 |

Z úterý, dne 23. června na středu, dne 24. června začíná svatojánská noc plná kouzel a přírodní magie.

Autor: v Úterý 23.06.2015 09:59:24 |

Nádherný a dešťovými kapkami skropený letní den a magickou svatojánskou noc plnou kouzel a zlatého štěstí přeji vám všem miláčkové moji ♥ Tajemná noc, čarovná síla devatero kvítí  a pradávné zvyky nám dodnes zůstaly zachovány … Začíná jedna z nejmagičtějších a nejkrásnějších nocí, v níž ožívají nadpřirozené síly a otevírají se poklady Země a otevírá se brána mezi dvěma světy 🙂 Svatojánská noc navazuje na oslavy letního Slunovratu, který symbolizuje Slunce, které je v čase Slunovratu na vrcholu svých sil 🙂 O noci svatojánské pálíme ohně, sbíráme byliny a čarujeme milostná kouzla na lásku. O svatojánské noci se věřilo, že kdo tajně na louce natrhá čarovné kvítí a uvije věneček,  najde svou osudovou lásku a zamiluje se. Rovněž, kdo zlaté kapradí o svatojánské noci najde, vyléčí se a omládne 😀 Alchymie sjednocuje moc živlů ohně, vody, země a vzduchu, aby navodila rovnováhu mezi dnem a nocí, mezi Lunou a Sluncem v transformačním procesu, kdy se všechny přírodní živly spojí s věčným životem. Alchymie je dílem světla a temnoty, smrti a znovuzrození. Naše nahota je tak ztělesněním nevinnosti, svobody a smíření. O svatojánské noci můžeme sestoupit do lůna Země, abychom byli znovuzrozeni 🙂 A protože se otevírají dary Země, jestli věříte, můžete komunikovat se skřítky, s elfíky, přírodními bytostmi a s duchy stromů. O dnešní noci můžeme prožít a poznat, jací opravdu jsme.  Nasbírané svatojánské kvítí můžeme i usušit a směs použít na čaj 🙂 Anebo kvítí můžeme macerovat v panenském olivovém oleji. Olej pak přidáváme do koupelí, použijeme jako balzám, anebo na obklady. Kvítí a léčivky také používáme na domácí rituály 🙂 Natrháme si růži, sedmikrásky, šalvěj a heřmánek, meduňku, levanduli, měsíček, řebříček a také mateřídoušku 🙂  O svatojánské noci nesmí ani chybět třezalka tečkovaná 🙂 A jen tak pro zajímavost, nastane období, kdy se potkáme s láskou a s novými dušemi, které jsou naladěné na stejné frekvenci, jako jsme naladěné my 😀 😀 😀  Vlastně já už takové duše potkávám, přicházejí mi do poradny a je mi ctí být tady s vámi ♥ Všechny vás miluji a děkuji ♥ S láskou Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Telefony na mne 775 097 667 a druhé číslo 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu http://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Více...

Na přelomu října, dne 31 a až 1. listopadu nám začíná Samhain a svátek Dušiček.

Autor: v Pondělí 28.10.2013 12:39:42 |

Blíží se nám čas Samhainu, který oslavíme za soumraku ze dne 31. října na 1. listopadu, kdy Keltové začínají nový rok 🙂 Nádherný a mysticky kouzelný čas přeji všem, kteří rovněž jako já věří na tajemno a nadpřirozené úkazy zrovna tak, jako na anděly 🙂 Samhain je nejdůležitější svátek roku, kdy končí období hojnosti, tepla a světla a začíná nám období tmy a zimy 🙂 Je to úžasný okamžik předělu celého roku a proto ho slavíme na závěr října a začátkem listopadu. Samhain navazuje na další zvyky a tradice spojené s keltským svátkem. O samhainské noci, nebo si zvolíme některou následujících pěti nocí, můžeme spalovat figuríny vycpané slámou anebo ze vytvořené ze starých hadrů. Je to takový rituálek, který nám symbolizuje všechno nemocné, špatné a nežádoucí, co se během uplynulého roku nahromáždilo a od čehož se pomocí rituálku a ohně potřebujeme očistit, abychom mohli s úsměvem vstoupit do roku nového. Takže tradice keltské stále přetrvávají 🙂 Samhain je vnímám jako doba, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých a duše zesnulých se v tento čas vracejí na zemský povrch a živí zase mohu navštívit podsvětí. 

Je to období, kdy navštěvujeme hroby a vzpomínkou uctíváme zemřelé předky. Je to mystický a proměnný čas, který bude v neděli, dne 3. listopadu umocněn vyvrcholením novoluní a hybridním zatměním Slunce v souhvězdí Štíra a tím  nás vzývá k ukončení starého konání, k odložení všech negací a problémů a k novým začátkům. Ještě více můžeme navázat spojení s našimi anděly božího světla, strážci, průvodci, dušemi a také s runami, kartami a hvězdami. V přírodě můžeme najít spojení s duchy stromů, kteří nás v objetí přijímají a ochraňují. Doma si zapálíme bílé svíce. Každá bílá svíčka symbolizuje našeho anděla, průvodce a strážce, který nám ukazuje cestu, po které máme kráčet k zářícímu světlu. 

Kaštanová, hnědá, červenohnědá, zlatavá, pomerančová, fialová a šedá jsou barvy, které potřebujeme k uctění Samhainu, ale svíce jsou a zůstanou bílé 😀 Vyzdobíme obydlí, na dveře pověsíme věnec a za oknem zapálíme bílou svíčku. 

Nádherný a mystický čas proměny, kouzelnou oslavu Samhainu vám moji miláčkové s láskou, úctou, světlem a Anděly přeje vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ Mám vás moc ráda 😀 

Sdílením mých příspěvků na facebooku anebo přidáním mých stránek www.povidanishvezdami.cz se můžete podělit s ostatními přáteli a rozšířit moje povídání dále. Jsem tady také pro vás a s láskou všem děkuji za vaše postřehy ♥ Srdíčko lásky a zářící hvězdičku všem bytůstkám a všem miláčkům ve Světle Andělské Lásky posílá vaše Jitka ♥ 

Více...

Duben a bylinkové čarování s naším zdravím v přírodě ***

Autor: v Pondělí 01.04.2013 09:25:56 |

Milé dubnové a bylinkové souznění v roce 2013 přeji vám všem moji milí ♥ V dubnu jsou nejvíce oslabená naše játra, o které je potřeba daleko více pečovat. A protože jsme do jarního a aprílového měsíce vstoupili s vílou sněhového a chladného království, kdy ještě bylinky na paloučcích nejsou viděti, koupíme si čarovné léčivky sušené. Já sama piju čistící čaj, který jsem dostala od blízké a úžasné léčitelky Marcely Průšové 🙂 Čajík je složen ze světlíku lékařského, květu sedmikrásky, naťe tužebníku, naťe jak máty peprné, truskavce, přesličky a kořene proskurníku. Směs bylinek ještě zahrnuje měsíček lékařský květ, kopřivu nať, kontryhel nať, diviznu květ, dobromysl nať a violku trojbarevnou nať 🙂 Čajík můžeme nejen teplý popíjet, ale také bylinkovou směs použít do koupele.

Pak ještě les a stromy jsou dokonalým balzámem pro naší duši a pro naše duchovní srdce ♥ Proto si každý z nás vybere strom, který ho na první dotyk a pohlazení osloví. Každý strom má svojí nádhernou přírodní bytost, kterou poprosíme o svolení, abychom mohli strom objímat a položit v posvátné keltské víře ruce na kmen a požádáme o přízeň ducha stromu. Zavřeme oči a začneme s nádechem přijímat nádherné léčivé vibrace a představíme si, jak do kmene stromu vstupujeme a levitujeme dolů k pradávným kořenům matky země. Vnímáme, jak okolo nás se rozprostírá nádherná a v lásce a moudrosti stvořená květena, vnímáme pohádkové tóny ptáčků a kouzelná zvířata, která k nám přistupují, vnímáme čarokrásné stromy, které nás ve světě kouzel obklopují. Je to překrásný zážitek, který nás slunečním a láskyplným teplem naplní a uzdraví naší duši *** Můžeme zvířátkům, která k nám přicházejí odevzdat svoje starosti a tak vyčistit svá srdíčka, pak nesmíme zapomenout v lásce poděkovat za přátelství těchto nádherných spřízněných bytostí a poté se s hlubokým nádechem navrátit zpět, do lesa, do kterého jsme přišli a obejmout s poděkováním strom, který nám zprostředkoval léčivé spojení a vnímání kouzelné síly přírody.

Srdíčkem v lásce přijímejme, že sdílíme svůj čas s Anděly, elfíky, duchovními strážci a duchovními průvodci, kteří nám pomáhají v našem putování pozemským královstvím, zároveň lásku a úsměv ze svých duchovních a otevřených srdíček vysílejme do prostoru a hned bude naše království čistější a krásnější ♥ A naši andílci, strážci a duchovní ochránci nám rádi pomohou. Přeji všem nádherný duben se spoustou zářících světlušek a otevřených srdíček.

Sdílením mých příspěvků na facebooku anebo přidáním mých stránek www.povidanishvezdami.cz se můžete podělit s ostatními přáteli a rozšířit moje povídání dále. Jsem tady také pro vás a s láskou všem děkuji za vaše postřehy ♥ Srdíčko lásky a zářící hvězdičku všem bytůstkám a všem miláčkům ve Světle Andělské Lásky posílá vaše Jitka ♥

A jestli chcete chcete vědět více a nahlédnout a otevřít okénko do svých hvězd v horoskopu, které Vám sudičky při narození vložili do kolébky, pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí, anebo jestli chcete vyložit karty, můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt A ceny najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit? Anebo jste z daleka a z určitých důvodů nemůžete přijít? :-) Jsme také tady pro Vás a můžete využít služeb naší písemné placené poradny a všechny informace i s ukázkou výkladu najdete v odkazu Vaše dotazy do poradny

Více...