Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Rok 2017 je rokem vědomého rozhodnutí, je časem spravedlnosti, tvořivosti, činů a uskutečňování snů. Rok 2017 je z numerického pohledu rokem jedničky a kartou Mága.

Rok 2017 je rokem vědomého rozhodnutí, je časem spravedlnosti, tvořivosti, činů a uskutečňování snů. Rok 2017 je z numerického pohledu rokem jedničky a kartou Mága.

13263869_600278823462542_3958579290801001159_n
Autor: v Čtvrtek 15.12.2016 07:43:06 |

Krásný vstup do nového roku 2017 přeji všem přátelům a miláčkům ♥ Dne 28. ledna roku 2017 začíná dle čínské astrologie rok ohnivého kohouta, který je spojován s východem Slunce a začátkem nového dne :-D :-) :-) Tímto vítám všechny milé přátele, čtenáře a příznivce čtení z hvězd :-D Význam roku 2017 se odvíjí nejenom na postavení planetárních energií, na kombinaci čísel života a osudu, ale odvíjí se na hlubší úrovni změny vědomí, kdy samozřejmě hodně myšlenek a konání závisí na nalezení dobra, zda žijeme a přijímáme život v pravdě, na lásce a hodnotách vyššího celku :-)

Motivující sílou karet je karta číslo XX  „Poslední soud“nebo li se také nazývá kartou „Znovuzrození“ která nám ukazuje cestu k sobě a přijetí transformačního cyklu znovuzrození, protože smrt a znovuzrození jsou součástí kola osudu a magického kola života. V pořadí druhá karta je karta číslo XVII „Hvězda“ a je poselstvím léčení spojené s minulostí duše, se zdrojem vodního lůna a naznačuje nám, že potřebujeme mít důvěru v božství, že se máme otevřít vlastním hodnotám a opět nalézt ztracený mír a klid.  Hvězda je energií naděje. A třetí karta je kartou čísla 1. Mág. Numerickým protějškem Mága je karta Desítky, což je karta magického kruhu života. Mág je spojením muže a ženy v posvátném svazku manželství, partnerství a plodné spolupráce ve vztazích, když se začneme zapojovat  vlastními činy do dění života :-) Celkově nám rok 2017 přináší výzvu, jak můžeme uplatnit štěstí ve svých životech :-D Naším darem pak bude předávat informace a přijímat věci přesně tak, jaké ve skutečnosti jsou. Bez přetvářek a falešných iluzí :-) Rok 2017 přinese plodnost a ve větší míře narození miminek :-P

Do nového roku vstoupíme se Sluncem v zemském Kozorohu a stále ještě se Saturnem, který Kozorohu vládne, v ohnivém znamení Střelce. Ve Střelci nám Saturn setrvá do 20. prosince roku 2017 a pak se jeho vliv přemístí do zemského Kozoroha. Saturn byl a ještě bude přínosem velkých zvratů a změn. Devítkový a končící rok 2016 dával podnět k obrovským přesunům ze zahraničí, ke stěhování lidstva, projevila se zde síla rozchodů, rozvodů, nemocí a smrti. Velkou úlohu sehrál Saturn pohybující se znamením Střelce, jehož ovládá planeta víry Jupiter. Docházelo k názorovým střetům, kvůli kterým se rozpadla letitá přátelství, vztahy a politika, loučili jsme se s minulostí. Za asistence smrti jsme ztráceli milované lidské bytosti. Také v roce 2017 nám Saturn pod silným vlivem Jupitera ve Střelci dále až do prosince setrvá a zakomponuje do našeho života další probíhající změny a nové směry. Jestli jste přesvědčeni o správnosti svých kroků a máte jasnou představu, co chcete ve svém životě dělat dál, rok 2017 vám ukáže pohled na to, co člověk hezkého a prospěšného vykonal, co uzavřel a posune ho zase dál. 

Dne 10. října roku 2017 přejde Jupiter do vodního znamení Štíra a setrvá zde do 8. listopadu roku 2018. Jupiter je planetou Střelců a znamení Štíra ovládají planety dvě. Mars a Pluto :-D Všechny temné sestupy a pády, které nás dovedly na samé dno podsvětí nás zocelily a posílily. Nadále se tak dostaneme do situací, kdy budeme přebírat zodpovědnost nejenom za naše duše a naše rodinné životy, ale také za různé záležitosti spojené s odchodem některých lidí a s dědictvím rodových informací, které nás dovedou k závažnějším otázkám a potřebě si dary a vlastnictví obhájit. Jupiter nás ve Štíru obdaří větší rozhodností, s vypořádáním se věcí, které nám jsou dosud odpírány a změnili si tak život. Jupiter má ve Štíru čestné místo, proto využije všech dostupných i nedostupných informací a tajných zdrojů a bude projevem síly a odvahy. 

A ještě se vyjádřím k Černé luně, která dne 14. února roku 2017 přechází z vodního znamení Štíra do ohnivého znamení Střelce, ve kterém zůstane do 10. listopadu roku 2017. Černá luna ve Střelci přinese změnu mentálního myšlení a komunikace, a to s pokorou a s vděčností. A rada na závěr ? :-) Naslouchejte svým vlastním pocitům a hlasu intuice. Všechno, co se vám děje, má svůj význam. V přesunu odpovědnosti se skrývají velké otazníky a otázky, na které hledejte ve svém nitru odpověď. Buďte v harmonii s matkou přírodou a žijte tak, ať je vaše cesta naplněná pohárem lásky a moudrosti. Pokud chceme žít hodnotný život naplno, pak nesmíme na nikom a na ničem lpět ♥

S láskou a úctou astroložka, čarodějka a autorka článků Jitka Bártová. Hroznová ulice 186/36 České Budějovice. Telefon 775 097 667  Kontakt