Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Chcete se objednat do mojí poradny a věštírny ? Platný ceník pro rok 2017 a nabídka mých služeb pro vás.

Chcete se objednat do mojí poradny a věštírny ? Platný ceník pro rok 2017 a nabídka mých služeb pro vás.

Autor: v Středa 18.01.2017 19:35:45 |

Moji milí klienti, přátelé, čtenáři a příznivci věštírny 🙂 Vyberte si z nabídek, které tu jsou pro vás připraveny. Při našem sezení dle přání váš horoskop a věštbu nahraji na CD, které si po našem sezení odnesete. Vždy upřednostňuji osobní setkání v mojí astrologické poradně a věštírně 🙂 Vyložím vám karty, anebo vám vytvořím a nahraji horoskop na CD. Jestli mne nemůžete navštívit osobně, můžete využít nabídky oblíbených výkladů karet a horoskopů po skype, anebo po telefonu, ale vždy jen po předchozí písemné domluvě, anebo domluvě se mnou na telefonu  777 602 325.  Ceny výkladů při osobním setkání a při poradenství a věštění v astrologické poradně se pohybují v rozmezí od 600 korun za 45 minut až 1500 korun za 120 minut. Cena za výklad karet je 600 korun. Slevy neposkytuji ♥ 

Rovněž oblíbená písemná poradna po mailu je pro vaše dotazy připravena Vaše dotazy do poradny  Teď už jen můžete nahlédnout do mojí nabídky a vybrat si … S láskou a úctou děkuji za vaší důvěru ♥ Astroložka a čarodějka Jitka ♥ Adresa Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36 PSČ 370 01 České Budějovice Kontakt 

Cena za výklad karet 45 minut, maximálně jedna hodina je 600 korun. Cena za sezení v délce jeden a půl hodiny je 1000 korun. Cena za sezení v délce dvě hodiny je 1500 korun. Nahrávky všech nabízených výkladů na CD dělám pouze na přání klienta. Těším se na vás. 

1. nabídka – výklad tarotových karet včetně věštby z hvězd.

Výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti 🙂 Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry… Výklad, doplněný pohledem do hvězd, numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Do věštby dávám vše. A jaké karty při výkladu používám? Hlavně vykládám tarotem magie druidů. Cena za celý výklad karet a naše sezení včetně poradenství dle postavení hvězd v horoskopu v délce 45 minut, maximálně však do 60 minut je 600 korun. 

2. nabídka – písemná poradna.

Potřebujete-li nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci, můžete využít služeb oblíbené a osvědčené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Po domluvě Vám obratem zašlu informace a číslo mého bankovního účtu.

Horoskopy dle délky konzultace a trvání výkladu včetně nahrání na CD jsou za 60 minut cena 700 korun. Cena za 90 minut 1000 korun. Cena za 120 minut 1500 korun. Na přání klienta nahrávám horoskopy na CD.

3. nabídka – partnerský horoskop.

Vytvoření partnerského horoskopuPodle postavení a působení hvězd ve vašem partnerském horoskopu. Hodíte se k sobě? A jak si můžete vzájemně pomáhat a co říkají vaše hvězdy? Plánujete narození dítěte? Cena za vytvoření partnerského horoskopu včetně sezení a konzultace s klientem  za 60 minutové sezení zaplatíte 700 korun. Za 90 minut zaplatíte 1000 korun.

4. nabídka – osobní horoskop.

Vytvoření osobního horoskopu. Co vám hvězdy věští výhledově v období tří let? Jak můžete využít postavení a vlivu planet v horoskopu ve svém životě, v lásce a pomoci, kterou životní cestu zvolit k sebenalezení ? Zaměstnání, záliby, finance a co hvězdy říkají na vaše zdraví? Jaké máte životní číslo a vládnoucí planetu? Cena za výklad horoskopu, včetně výhledu do vaší budoucnosti a konzultace. Za dvouhodinové sezení si zaplatíte 1500 korun.

5. nabídka . osobní horoskop budoucnosti.

Vytvoření osobního horoskopu budoucnosti, a co vám hvězdy říkají na následujících 12 měsíců ? Jak můžete využít postavení a vlivu tranzitujících planet ve vašem horoskopu ? Láska, práce, domov, finance. A plánujete narození miminka? Cena za výklad do budoucnosti, včetně konzultace a sezení  v délce 60 minut zaplatíte  700 korun a v délce 90 minut zaplatíte 1000 Kč. 

6. nabídka – osobní horoskop dítěte.

Vytvoření osobního horoskopu dítěte. Potřebujete poradit, kam dát dítě na studia ? A jak využít působení a vliv planet k osobnímu a životnímu růstu vašeho dítěte ? Za dětský horoskop zaplatíte 1000 korun. 

7. nabídka – Akášická kronika a čtení záznamů paměti Vaší duše.

Každý okamžik vašeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest vám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového vhledu a nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je Akášická kronika a čtení v knize života, ve které jsou uchovány záznamy Vaší duše… Když Slunce zapadá a odchází za obzor, vychází Luna na noční oblohu. A když se Luna s východem Slunce ukládá ke spánku, je to stejné, jako s naším životem. Naše vědomí je propojené s posvátnou knihou života, ve které jsou uchovány záznamy každé duše. V životě, v posmrtném životě a ve znovuzrození každá bytost dosahuje určitého stupně poznání, které rozšiřuje její vědomí. Kráčíme směrem k vrcholkům hor, obláčky nám plují nad hlavou a naše mysl se vrací do dětství a naše duše se rozhlíží s otázkou a hledá odpověď, proč zrovna ona kráčí tou cestou nelehkou ? Jen málo předkům a jasnovidcům bylo a je dovoleno vejít a nahlížet do Akášické kroniky a žádat o  záznam duše, který je poselstvím a rukopisem životů minulých. Při čtení záznamů dostáváte tolik léčivé energie, aby jste cítili lásku. V určité části vesmírného rukopisu nacházíme to, co jste kdysi ztratili, zapomněli a vědomí se při setkání a léčení s dušemi a s příběhy  blízkými vrací do vzpomínek a přináší vám úlevu. Akáša léčí a přináší úlevu s pochopením, proč se v dané formě života setkáváte s danými situacemi a pomáhá vám přijmout svojí existenci novým pohledem. 

Při našem sezení a čtení vašich záznamů Vaší duše vám záznam nahrávám na CD, které si sebou odnesete. Tak si záznam můžete pustit a opět se ponořit do posvátného kouzla. Cena za naše sezení včetně nahrávky záznamu Vaší duše  je 1200 Kč. Sezení je krásným a léčivým prožitkem a je plně dostačující. 

8. nabídka – výklad karet a výklad dle postavení hvězd ve vašem horoskopu  po skype anebo po telefonu.

Výklad po skype, anebo po telefonu je pouze uskutečněn po předchozí domluvě se mnou na čísle telefonu +420 777 602 325  a předem převedené platbě 600 Kč  nebo 1000 Kč nebo 2000 Kč. Pro více informací týkající se platby mne kontaktujte písemně anebo telefonicky Kontakt  Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36, PSČ 370 01 České Budějovice. Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, na který mi pošlete peníze. V rámci České republiky volám na telefon já vám. V rámci zahraničí voláte na můj telefon vy mne. Výklad za 600 Kč  je v délce do 30 minut. Výklad za 1000 Kč je v délce do  60 minut. Nově nabízím možnost expres výkladu po skype, anebo telefonu do 24 hodin v časové délce 60 minut za 2000 Kč. Po převedené platbě 600 korun, 1000 korun nebo 2000 Kč na můj účet se výklad po skype – telefonu do 24 hodin uskuteční.

Při vaší platbě ze zahraničí je uvedená částka včetně poplatků banky při převedení na můj účet v CZK. Za výklad v hodnotě 600 Kč je částka v přepočtu 30 euro. Za výklad v hodnotě 1200 Kč je částka v přepočtu 50 euro. Za výklad v hodnotě 2000 je částka v přepočtu 100 euro. 

Výklady jsou doplněné tarotovými kartami a také nahlížím do vašeho postavení hvězd v horoskopu. Délku trvání výkladu prosím přesně dodržuji :-) Po naší domluvě si mne přidáte do kontaktu na skype a poté v domluvený den a čas,  já volám vám. Moje skype jméno, pod kterým mne najdete … Jitka Bartová.

S úctou Vaše astroložka a čarodějka  Jitka ♥ Kontakt