Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Ceník

Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Autor: v Úterý 27.11.2012 20:02:45 |

Moji milí klienti, přátelé, čtenáři a příznivci věštírny. Vyberte si z nabídek, které tu jsou pro vás připraveny. Při našem sezení dle přání váš horoskop a věštbu nahraji na CD, které si po našem sezení odnesete. Vždy upřednostňuji osobní setkání v mojí astrologické poradně a věštírně. Vyložím vám karty, anebo vám vytvořím a nahraji horoskop na CD. Jestli mne nemůžete navštívit osobně, můžete využít nabídky oblíbených výkladů karet a horoskopů po skype, anebo po telefonu, ale vždy jen po předchozí písemné domluvě, anebo domluvě se mnou na telefonu  777 602 325.  Ceny výkladů při osobním setkání a při poradenství a věštění v astrologické poradně a za výklad karet se pohybují v rozmezí od 600 korun do 30 minut a 800 korun za 60 minut. Cena 1200 korun je za 90 minut. Cena 1500 korun je za 120 minut. Slevy neposkytuji ♥ 

Rovněž oblíbená písemná poradna po mailu je pro vaše dotazy připravena Vaše dotazy do poradny  Teď už jen můžete nahlédnout do mojí nabídky a vybrat si … S láskou a úctou děkuji za vaší důvěru ♥ Astroložka a vědma Jitka ♥ Adresa Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36 PSČ 370 01 České Budějovice Kontakt 

Cena za výklad karet do 30 minut je 600 korun českých. Za 60 minut je 800 korun českých. Cena za sezení v délce jeden a půl hodiny je 1200 korun českých. Cena za sezení v délce dvě hodiny je 1500 korun českých. Regrese je za 3000 korun českých. Nahrávky všech nabízených výkladů a všech horoskopů na CD dělám pouze na přání klienta. Těším se na vás.

Obecným nařízením Evropské Unie na ochranu osobních údajů GDPR, se řídí veškeré nakládání s osobními údaji zákonem č. 101/2000 Sb. – zákon o ochraně osobních údajů, a dále pak od 25.5.2018 nařízením EU. Poskytovatel služeb se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem poskytnutí objednané služby a další potřebné komunikace s klientem. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, který data poskytuje a tímto souhlasí s jejich zpracováním. Na žádost uživatele budou veškerá jeho data odstraněna z databáze.

1. nabídka – výklad tarotových karet včetně poradenství z hvězd.

Výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti 🙂 Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry… Výklad, doplněný pohledem do hvězd, numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Do věštby dávám vše. A jaké karty při výkladu používám? Hlavně vykládám tarotem magie druidů. Cena za celý výklad karet a naše sezení včetně poradenství dle postavení hvězd v horoskopu v délce do 30 minut je 600 korun a za 60 minut je 800 korun. 

2. nabídka – písemná poradna.

Potřebujete-li nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci, můžete využít služeb oblíbené a osvědčené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Po domluvě Vám obratem zašlu informace a číslo mého bankovního účtu.

3. nabídka – partnerský horoskop.

Vytvoření partnerského horoskopuPodle postavení a působení hvězd ve vašem partnerském horoskopu. Hodíte se k sobě? A jak si můžete vzájemně pomáhat a co říkají vaše hvězdy? Plánujete narození dítěte? Cena za vytvoření partnerského horoskopu včetně sezení a konzultace s klientem  za 60 minutové sezení zaplatíte 800 korun. Za 90 minut zaplatíte 1200 korun.

4. nabídka – osobní horoskop.

Vytvoření osobního horoskopu. Jak můžete využít postavení a vlivu planet v horoskopu ve svém životě, kterou životní cestu zvolit k sebe poznání ? Zaměstnání, vztahy, domov, záliby, finance… Jaké máte životní číslo a vládnoucí planetu? Cena za výklad horoskopu, včetně poradenství do vaší budoucnosti a konzultace. Za dvouhodinové sezení si zaplatíte 1500 korun.

5. nabídka . osobní horoskop budoucnosti.

Vytvoření osobního horoskopu budoucnosti, a co vám hvězdy říkají na následujících 12 měsíců ? Jak můžete využít postavení a vlivu tranzitujících planet ve vašem horoskopu ? Láska, práce, domov, finance. A plánujete narození miminka? Cena za výklad do budoucnosti, včetně konzultace a sezení  v délce 60 minut zaplatíte  800 korun a v délce 90 minut zaplatíte 1200 Kč. 

6. nabídka – osobní horoskop dítěte.

Vytvoření osobního horoskopu dítěte. Potřebujete poradit, kam dát dítě na studia ? A jak využít působení a vliv planet k osobnímu a životnímu růstu vašeho dítěte ? Za dětský horoskop zaplatíte 1200 korun. 

7. nabídka – Akášická kronika a čtení záznamů paměti Vaší duše.

Každý okamžik vašeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest vám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového vhledu a nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je Akášická kronika a čtení v knize života, ve které jsou uchovány záznamy Vaší duše… Když Slunce zapadá a odchází za obzor, vychází Luna na noční oblohu. A když se Luna s východem Slunce ukládá ke spánku, je to stejné, jako s naším životem. Naše vědomí je propojené s posvátnou knihou života, ve které jsou uchovány záznamy každé duše. V životě, v posmrtném životě a ve znovuzrození každá bytost dosahuje určitého stupně poznání, které rozšiřuje její vědomí. Kráčíme směrem k vrcholkům hor, obláčky nám plují nad hlavou a naše mysl se vrací do dětství a naše duše se rozhlíží s otázkou a hledá odpověď, proč zrovna ona kráčí tou cestou nelehkou ? Jen málo předkům a jasnovidcům bylo a je dovoleno vejít a nahlížet do Akášické kroniky a žádat o  záznam duše, který je poselstvím a rukopisem životů minulých. V určité části vesmírného rukopisu nacházíte odpovědi na otázky, co jste kdysi ztratili, nebo jste zapomněli. Vracíte se do vzpomínek, které vám pomohou najít odpověď. Akáša přináší úlevu s pochopením, proč se v dané formě života setkáváte s danými situacemi a pomáhá vám přijmout svojí existenci novým pohledem. 

Při našem sezení a čtení vašich záznamů Vaší duše vám záznam nahrávám na CD, které si sebou odnesete. Tak si záznam můžete pustit a opět se ponořit do posvátného kouzla. Cena za naše sezení včetně nahrávky záznamu Vaší duše  je 1200 Kč. Sezení je krásným prožitkem a je plně dostačující. 

8. nabídka – výklad karet a výklad dle postavení hvězd ve vašem horoskopu  po skype anebo po telefonu.

Výklad po skype, anebo po telefonu je pouze uskutečněn po předchozí domluvě se mnou na čísle telefonu +420 777 602 325  a předem převedené platbě 600 Kč  nebo 1000 Kč nebo 2000 Kč. Pro více informací týkající se platby mne kontaktujte písemně anebo telefonicky Kontakt  Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36, PSČ 370 01 České Budějovice. Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, na který mi pošlete peníze. V rámci České republiky volám na telefon já vám. V rámci zahraničí voláte na můj telefon vy mne. Výklad za 600 Kč  je v délce do 30 minut. Výklad za 1000 Kč je v délce do 60 minut. Nově nabízím možnost expres výkladu po skype, anebo po telefonu do 24 hodin v časové délce 60 minut za 2000 Kč. Po převedené platbě 600 korun, 1000 korun nebo 2000 Kč na můj účet se výklad po skype – telefonu do 24 hodin uskuteční.

Při vaší platbě ze zahraničí je uvedená částka včetně poplatků banky při převedení na můj účet v CZK. Za výklad v hodnotě 600 Kč je částka v přepočtu 30 euro. Za výklad v hodnotě 1000 Kč je částka v přepočtu 60 euro. Za výklad v hodnotě 2000 je částka v přepočtu 100 euro včetně bankovních poplatků za zahraniční platbu. 

Výklady jsou doplněné tarotovými kartami a také nahlížím do vašeho postavení hvězd v horoskopu. Délku trvání výkladu prosím přesně dodržuji :-) Po naší domluvě si mne přidáte do kontaktu na skype a poté v domluvený den a čas,  já volám vám. Moje skype jméno, pod kterým mne najdete … Jitka Bartová.

S úctou Vaše astroložka a vědma Jitka Bártová ♥ Kontakt